• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    cyklojízda noční prahou.nechodí moc lidí a já se dostanu tam, kam běžně ne.navíc je praha hezčí:)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    TJORVEN: Já zase přes Stromovku a přes Vltavu na Masaryčku. Miluju pojhled na ty propustě u Štvanice. A opuštěný domky u trati, kdekoli.
    HELA
    HELA --- ---
    TJORVEN: taky tudy jezdím a taky vždycky vyhlížím řeku, je to takový světlý bod celé jízdy, podívat se na Vltavu:)
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    jeee, k tem cestam do prace: miluju vlakovou trasu hl. n. - smichov, lecjaka mista tam, vzdycky se tesim na nebe nad vltavou a hladinu reky. a pokazde jsem zvedava, jakou bude mit atmosferu vysehradska a jakou hradcanska strana.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    PEPAZDEPA: nejde ani o pisnicku za ta leta co to album vyslo, uz ho mam naposlouchany takze me bavy spis jako celek... jde o pocit kterej neni vazanej jen na U2 :)
    PEPAZDEPA
    PEPAZDEPA --- ---
    WILLOW: Nedá mi to abych se nezeptal - nějakej konkrétní song? :-)

    Jsem si vzpomněl, když jsem si prvně stáhnul nejnovější album NLOTH ve škole a cestou domů někdy pozdě večer si ho pustil při čekání na bus. (dojíždím 30 minut, takže mi to krásně vyšlo na celé album bez pauzy) Úplně prázdná večerní ulice maloměsta, já se vracím ze školy a do toho jemné tóny Cedars of Lebanon. Krása.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    jdu po ranu pres most u narodniho divadla do usi mi hrajou U2 Joshu tree ...

    lechce prsi, narazi do me porivy vetru a snazi se me odfouknout ...staci jen roztahnout ruce a poletim :))

    takhle nejak kazde rano na ceste do prace :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Vcera jsem po narocnem létu odpocivala tim, ze jsem projizdela profily ruznych lidi na Lidech. A kdyz jsem narazila maminky s fotkami jejich ditek, tak jsem jim napsala, ze maj roztomily deti a poprala jim hodne stesti do budoucna. A dneska mi jedna maminka odepsala, ze jsem ji udelala veelkou radost a podekovala mi! Skvely pocit! :))
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    mátový čaj z čerstvé máty, upíjený kovovým lžičkobrčkem

    věšení prádla
    GAF
    GAF --- ---
    Poslouchat pořád dokola ty čtyři skladby na téhle stránce.

    http://www.dezineworks4u.com/index.php?splash=1
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    IN_DIE: Navíc jsem dělala dvě najednou a dokončila jsem jeden den jednu a hned druhej den na to druhou..... SLAST:)
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    ANIQUE: to je VELKÁ radost:)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Když člověk dokončí práci, která trvala několik desítek hodin...:)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    všem chlapům koukám na palce od nohou zda je mají chlupaté - nic to pro mě neznamená, ale vždy když mohu, tak si to ověřím :c))
    WOAM
    WOAM --- ---
    3L1NK4: Jo, anebo když to visí na šňůře na balkóně a člověk tím může procházet a kolem něho je všechno chladivý a provoněný. A pokud jde o boření hlavy do prádla, strašně skvěý jsou sušičky, co tu mají ve Švýcarech. Vytáhneš to a je to voňavý, suchý, jemný a teplejší než ruce.... člověk by se v tom rozpustil a usnul.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    dneska jsem se probudila driv nez ON, nemela jsem silu vstavat, tak jsem si sedla do rohu postele a koukala jak na nej dopadaj paprsky vychazejiciho slunce... ty se pak zacaly pomalu prelejvat i na moje nohy... a ja mela hroznou radost ze nemusim vstavat
    FELIS
    FELIS --- ---
    Poteseni mi prinasi sahat na krasne (idealne cerstve) ostrihany zivy plot. Tvar je mi jedno :)
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    Ja hrozne rada ocichavam cerstve vyprany pradlo. Kdyz je jeste vlhky a krasne voni, zaborit do nej hlavu :))
    HELA
    HELA --- ---
    topinky! teď jsem u táty objevila topinkovač a znovuobjevila jídlo mého dětství:) a kromě toho jsou hrooozně dobrý:D
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    hrozně ráda si prohlížim koupelnovou poličku mýho chlapa... kloužu očima od jedný lahvičky k druhý a srdíčko skáče radostí, že existují i muži, kteří o sebe dbají a přitom nevypadají teple :))))) navíc se při tom cejtim trochu líp i vzhledem k nekonečnýmu množství kosmetiky, který vlastnim já :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam