• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Včera večer jsme vyrazili do Slávie. Živá muzika (piano), lidi, hrnoucí se po představení z Národního, prostě atmosféra. To něco nepopsatelného, co je ve zdech, ve vzduchu, v nábytku. Navíc jsme tam byli s jedním báječným starým pánem, který nám líčil, jak tam chodil jako studentík. No prostě hodně velká malá radost. Mám z toho ještě dneska takový povznesený pocit.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    koupit si pár braníků/flašku vína, vybrat ten nejslunečnější den dokud to jde a jít na šlapadla na celý odpoledne, ať to stojí co to stojí....musím než bude zima!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Mám ráda pocit očekávání. Když se na něco těším. Třeba vím, že někdo přijde v pět a strávíme hezké odpoledne. Tak už od rána mám skvělý pocit a čím víc se blíží pátá, tím je moje duše rozjařenější.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    ... vezmu si novou knizku a posloucham k ni muziku... citim jak me rozehrivaj rytmi a unasi dej, vse se prolina a zvazuje do hromady... nejuzasnejsi na tom je, kdyz si pozdeji pustim tu konkretni hudbu vraci se mi obrazy a pribehy prozite v knize...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Když jsem byla předevčírem s kamarádkou a jejím ročním synkem na pískovišti... postavit co největší hrad a uchránit ho před ostatníma dětma:) Byla jsem tak zabraná do hrabání se v písku a zpevňováním opevnění, že jsem si ani nevšimla příchodu mého přítele... Pak ten písek za nehty a v botách a pocit naprostého odreagování...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    zakoupením termohrnku se sbírka mých malých radostí rozšířila o pití teplého čaje s citronem kdekoliv venku
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    jedna z mála věcí kvůli kterým se těším na zimu - pořádně se nabalit a jít na dlouhou večerní procházku studenou rozsvícenou Prahou, nejlíp když vám křupe sníh pod nohama
    a vaření litrů a litrů svařáku při kažý příležitosti:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    koupila jsem si včera blzám na rty a když jsem ho napatlala, probudily se ve mně všechny vzpomínky na dětství... ten balzám voní přesně jako zubní pasta Perlička :))
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    rada chroupu seminka z melounu. je to takova radost navic k te melounove dobrote. takze snim meloun a pak chroupu. mam pocit, ze jsou to seminka a pak najednou maly popraskany sklicka nebo kachlicky, jenze nebolej.
    HELA
    HELA --- ---
    EETEE: díky:)
    EETEE
    EETEE --- ---
    HELA:
    KOVOVAMINCE: restaurace Výtopna: Václavské nám. 56, Praha; Hlinky 34, Brno; 17.listopadu 427 Orlová.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    EETEE: Poděl se se..kde? :)))
    HELA
    HELA --- ---
    EETEE: lokomotiva? kde? já chci takyyy:)
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    kdyz si napoustim vanu horkou vodou a citim, jak mi stoupa kolem tela, uzasne me mrazi v zadech a naskakuje husi kuze. nejlepsi je, kdyz k tomu citim vuni peny z davneho detstvi (obcas se nahodou zadari). to se mi doslova jezi vlasy na hlave.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Díky kamarádce ELBERETH jsem objevila jakou můžu mít radost v restauraci, když dostanu objednaný nápoj!
    Když Vám totiž nápoj nedonese číšník, ale přiveze ho lokomotiva ve vagonku až na stůl, tak se skoro pominete radostí ať je Vám pět, třicet nebo padesát! :-)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    MONROE: Ano, ano...:) mám ruční mlýnek, poslouchám, jak chroupe kávová zrnka....:)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Mně baví číst vtipný příspěvky, anebo vyslechnout náhodně vzniklý, trefný fórek :)
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    MONIOUS: meni licidla podle toho, jakou naladu mam ja ;)
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    LUCIASHECK: No, zkousim jaky licidla chameleonovi slusi nejvic a co se stane, kdyz zkrizim kralika s leguanem.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    3L1NK4: to pracujes v ustavu na testovani kosmetiky? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam