• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONROE: Ale stejně jsem hrozně zvědavá, to je lžička nebo co? Mně to připomíná nějaký nástroj, šroubovák nebo tak. :-D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONROE: Já tomu nerozumím, co je to černé na druhé a třetí fotce? Pokud jde o kávovou pěnu, ta mě taky uchvacuje.
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    jít z práce domů!!!teď! čau...:)
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    koukat se na bílá oblaka a vidět v nich různé tvary, bytosti a výjevy :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    ANIQUE: Podobný zážitek včera při hlazení malých králíčků - měli naprosto sametové kožíšky :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    ANIQUE: Patnáct, no pane jo... Mám zkušenost jen s šesti miminky od džungaráků, ale je to úžasně něžná malá radost... ;-)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Jojo, vyklízet klec potkaní mamince a držet v rukou 15 miminek najednou:) ....ještě slepých:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GABBIANO: žel pak už jen tvrdá realita :D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    LUCIASHECK: a potřetí? Ještě něco lepšího ;-)?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    když se probudíte, dozvíte se, že ještě můžete spát a až se probudíte podruhý, čeká na vás snídaně do postele :)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Včera večer jsme vyrazili do Slávie. Živá muzika (piano), lidi, hrnoucí se po představení z Národního, prostě atmosféra. To něco nepopsatelného, co je ve zdech, ve vzduchu, v nábytku. Navíc jsme tam byli s jedním báječným starým pánem, který nám líčil, jak tam chodil jako studentík. No prostě hodně velká malá radost. Mám z toho ještě dneska takový povznesený pocit.
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    koupit si pár braníků/flašku vína, vybrat ten nejslunečnější den dokud to jde a jít na šlapadla na celý odpoledne, ať to stojí co to stojí....musím než bude zima!
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    Mám ráda pocit očekávání. Když se na něco těším. Třeba vím, že někdo přijde v pět a strávíme hezké odpoledne. Tak už od rána mám skvělý pocit a čím víc se blíží pátá, tím je moje duše rozjařenější.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    ... vezmu si novou knizku a posloucham k ni muziku... citim jak me rozehrivaj rytmi a unasi dej, vse se prolina a zvazuje do hromady... nejuzasnejsi na tom je, kdyz si pozdeji pustim tu konkretni hudbu vraci se mi obrazy a pribehy prozite v knize...
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Když jsem byla předevčírem s kamarádkou a jejím ročním synkem na pískovišti... postavit co největší hrad a uchránit ho před ostatníma dětma:) Byla jsem tak zabraná do hrabání se v písku a zpevňováním opevnění, že jsem si ani nevšimla příchodu mého přítele... Pak ten písek za nehty a v botách a pocit naprostého odreagování...
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    zakoupením termohrnku se sbírka mých malých radostí rozšířila o pití teplého čaje s citronem kdekoliv venku
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    jedna z mála věcí kvůli kterým se těším na zimu - pořádně se nabalit a jít na dlouhou večerní procházku studenou rozsvícenou Prahou, nejlíp když vám křupe sníh pod nohama
    a vaření litrů a litrů svařáku při kažý příležitosti:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    koupila jsem si včera blzám na rty a když jsem ho napatlala, probudily se ve mně všechny vzpomínky na dětství... ten balzám voní přesně jako zubní pasta Perlička :))
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    rada chroupu seminka z melounu. je to takova radost navic k te melounove dobrote. takze snim meloun a pak chroupu. mam pocit, ze jsou to seminka a pak najednou maly popraskany sklicka nebo kachlicky, jenze nebolej.
    HELA
    HELA --- ---
    EETEE: díky:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam