• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    SUKULI: ...úplně rozumim....

    nebo loupáky kdysi...
    ELEMENT_CEZET
    ELEMENT_CEZET --- ---
    ...dojíst slané tyčinky, naslinit si prst a vyzobávat zbylé krystaly soli, které zbyly na dně vaničky...
    FELIS
    FELIS --- ---
    RANDOM_NIGHT: ¨tak to mame stejny :) a pak jeste myti nadobi :) ja si u toho odpocinu...
    WOAM
    WOAM --- ---
    RANDOM_NIGHT: Takové knihy ještě dneska jsou??
    SUKULI
    SUKULI --- ---
    něco dočíst (nejlépe učební ateriál) a pak s radostí zavřít knihu a jen tak se na ní chvíli dívat s pocitem "já jsem tě překonala!"
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    pouštět draka
    HELA
    HELA --- ---
    nechat se namasírovat... úúúúžasný...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    ANIQUE:
    RANDOM_NIGHT: Mě žehlení taky docela baví, ale musím mít rozložené prkno, jinak to je nepřekonatelná překážka.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Procházky pod-zimní Prahou a vůně svařáku u Staromáku...
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    miluju, když člověk krásně venku vymrzne, pak přijde domů, dá teplou sprchu, čaj a zavrtá se do pelíšku a spokojeně usne
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Jojo, žehlení je 30-70% procent mojí práce -
    Tvarování, člověk vezme hranatou sešitou věc a vyžehlí z ní tvarované sako... miluju to.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    KLAIR:
    RANDOM_NIGHT: Šťastné to ženy. :-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Jeden čas jsem pracovala jako chůva ve Francii. A mojí prací bylo (mimo jiné) žehlit. Nikdy jsem se pořádně se žehlením předtím nesetkala, vybírala jsem věci, které nebylo třeba žehlit, takže mám vůni žehličky spojenou s Francií a pocitem samostatnosti.... A teď ši šiju korzet. A velkou částí té práce je právě žehlení.... já jsem celý včerejšek strávila v myšlenkách ve francii :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    ZUZKAOU: ... nejlépe do čerstvě povlečené postele! :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ZUZKAOU: Mne ted udela desnou radost si v hektickem a nestihacnem case tu vanu tak jednou za mesic vubec napustit, to potom je strasnej relax :)).
    FELIS
    FELIS --- ---
    jeee...vune spadaneho listi :) a do toho slunce (tak jako dnes :)))))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SUKULI: Vyléz z vany, utřít se jen tak letmo a nahá zalézt do postele!

    A ve vaně teda číst něco čemu nevadí vlhkost a popíjet buď čaj a nebo víno, v případě boje s nachlazením svařák se spoustou zázvoru.
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    nestava se mi to casto ale rada nechavam dohrat celou pisnicku kdyz dojedu s autem az do garaze a zavrou se za mnou uz i vrata. a kdyz jedeme s otcem, tak vetsinou jeste zesilime tesne pred domem oblibenou pisen a trochu pozlobime sousedy tim randalem (ale pochybuju ze tu hudbu kdy ve skutecnosti slyseli nebo si ji vsimli .)
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    kdyz jdu pro neco do sklepa, vzdycky se sklouznu po te kolejnici pro kocarky. (mam na to i specialni pantofle, ve kterych to paradne klouze!)
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    Dnes jsem zažila malou radost, když jsem čekala večer na zastávce na tramvaj a už začínala být tma a já si četla a najednou se objevilo světlo - všechny lampy se rozsvítily... jako kdyby mi chtěly posvítit na čtení :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam