• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Kousat zrníčka od kiwi, tak zvláštně křupou.
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    v patek jsem vyrazila na koncert nejoblibenejsi kapely v letni sukynce, teniskach na tancovani, posilena vybornym vinkem a s jejich hudbou v usich a do toho zacal padat prvni snih! dlouho jsem nemela takovou radost jen z toho, ze si tu chvili muzu prozit.
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    Když se s člověkem, s kterým si osobně navzájem moc nesednem, na něčem shodnem a jsme na stejné straně.
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    plácnout koně po prdeli
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    pořádně olíznout lžičku od pěny než se poprveé napiji z kafe
    KETA
    KETA --- ---
    kdyz poprvy zacne snezit..
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    RUSALKA: Mě je pak bylo blbý oloupat a sníst, když byly tak krásný:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    GABBIANO: zrovna dneska dvojnasobna :))
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    LUCIASHECK: To je ovšem dost velká radost!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    miluju, kdyz v sekaci objevim za par korun novej kus odevu, kterej puvodne musel bejt seredne drahej a padne mi jak ulitej :)))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ANIQUE: Kecááš, já dneska taky! A děsně jsem si ty lístky užívala, nádherně voněj!
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Já jsem si dneska udělala radost.... Koupila jsem si mandarinky, jsou na nich kousky vetviček a na nich listy.. trošku to evokuje, jako bych si je trhala sama:)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    WOAM: bejvalá spolužačka měla asi šest křestních jmen, některý dokonce mužský:) taky mi to přišlo geniální
    tohle auditko čte, tak je sem časem snad napíše:)
    WOAM
    WOAM --- ---
    Nevím, jestli to můžu sobecky označit za 'svoji' malou radost... ale přišlo mi kouzelný, když jsem zjistila, že můj vrstevník (kolem dvaceti), kterýho jsem nedávno poznala, má pět křestních jmen.... je to tak strašně nezvyklý, archaický, vzácný... a každý to jméno má svou roli v jeho životě. Fascinuje mě to - dneska, v době, kdy je normální mít dvouslovný jméno nebo dokonce vystupovat pod jednoslovnou přezdvkou. =) Nemůžu si pomoct.
    MORGAINE
    MORGAINE --- ---
    nechat na účtence rozkreslenou valkýru se sekyrou a sloganem ,,Be bold, be bold but not too bold..."
    HELA
    HELA --- ---
    3L1NK4: já jako malá mávala na lidi ve vlaku (bydleli jsme u nádraží) a taky z vlaku, když jsem jela... A i teď mi udělá radost, když nějaké dítě zamává a já mu můžu zamávat zpátky:)
    (a když jsme v létě jeli lodí po Vltavě, tak jsem byla tak nadšená, že jsem ani nehledala záminku a nadšeně mávala na lidi všude kolem, i když jsem se trochu styděla:))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    3L1NK4: No, to my tak ve třetí tříde vyplazovaly jazyky na auta za náma ,))
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    Já jsem si dneska vzpomněla, že když jsem byla malá a jela někam autobusem, tak jsem si vždycky sedla dozadu a mávala na auta jedoucí za busem. A vzdycky jsem mela strasnou radost, kdyz mi nekdo zamaval zpatky nebo treba zatroubil ci probliknul svetlama :))
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    Baví me při jízdě v mhd pozorovat jak se protijeoducí řidiči vžycky podzraví mávnutím.. Cesta pak hned utíká rychlejc :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    MORGAINE: Tak tohle je boží, to udělám!!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam