• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    JIMMY23
    JIMMY23 --- ---
    čůrat do sněhu to je pohoda a malovat obrazce
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MONIOUS:
    LIQUID_SOUND: Dovolím si s vámi nesouhlasit, mě dramatické okamžiky nadchly! Hudbu bych rozhodně neměnila.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    RUSALKA: představujte si, co chcete... klidně mi napište návrhy :) já to třeba upravím. hudba je to nejmenší... ale vy neslyšíte, jak to tam vychází? jak jsou tam dramatické okamžiky?!
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    KLAIR: Mne ani ta hudba moc nevadi, dovedla bych si predstavit nejakou hravejsi, ale medvidci super!
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    KLAIR: škoda tý úplně nevhodný hudby, jinak fajn ;)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MONIOUS: jiná mne nenapadla a tohle se mi líbilo :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Jedna moje radost... Již druhý rok za sebou jsem udělala animované PFko :)

    YouTube - PF 2011
    http://www.youtube.com/watch?v=1J_kSuXwgA0
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    GAF: Nebo když se najednou zjistí, že něco strašně nezdravýho je vlastně zdravý.
    WOAM
    WOAM --- ---
    Jééé, teď jsem si vlastně vzpomněla na jednu svoji malou radost z asi předminulých Vánoc:



    Taková blbina, ale všichni, co si toho na poličce všimli, se na to hrozně široce usmáli. =))
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    DLOUHA_POTVORA:
    Hele, já si takhle kolo zkrášlila rozlišovačema velikostí na ramínka, jaký se občas vídaj v obchodech, většinou u vietnamců, nebo prostě těch levnějších, mám za to že jsem je viděla i v tescu. Je to takovej korálek, kterej neni uzavřenej a krásně se dá nacvaknout na drát u kola. :) Jak je získat? No, prostě ti při nakupování náhodně spadnou do kapsy... :D
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Dávání plusových bodů lidem, kteří dostali mínus (v případě, že ten mínus necítím taky - i když je zásadně nedávám).
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    sypat za vokno a postupne si vychovat "klienty"
    SUKULI
    SUKULI --- ---
    pozorovat, jaké obrazce, dokonalé i nedokonalé, tvoří takové ty pravé vločky :-) Vždy se pak úplně pozastavuji nad tím, co příroda dokáže, jak je možné, že vytvoří něco tak krásného, jako je vločka?
    URTSCHA
    URTSCHA --- ---
    vcera jsme objevili akci na portske vino v albertu. momentalne mame sedm lahvi vyrovnanych jednu vedle druhe a strasne radostne se na ne divame .) neni to ani takova radost z dobre koupe, spis z te budouci konzumace. a jak to pekne cinka, kdyz se projde kolem!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    napadlo mne... a možná je to úplně mimo, ale možná by stálo za to koupit si takové ty korálky do vlasů, jak byly jeden čas strašná moda... takové ty, jak se daly jakoby "rozlousknout" a otevřít a pak dát kolem pramínku vlasů. Občas to ještě někde vídám. A to bys mohla nandat a sundat dle libosti a téměř bez práce a s minimálními pořizovacími náklady.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DLOUHA_POTVORA: to by mělo jít vyrobit, jen pak znovu srovnat to kolo bude trošku pruda, ale cyklofanatici si přitahují a povolují ráfky podle potřeby.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    strašně bych chtěla kolo s takovejma těma korálkama na výpletu kol, který jezděj nahoru a dolů, podle toho jak se otáčí :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    koupit si věc, po které hrozně toužíte... prostě se rozhodnout, že nadešla ta správná chvíle, kdy vám těch peněz nebude líto, protože už to prostě musíte mít :)
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    já včera cválala s koníkem ve sněhu... po dlouhé době zase v sedle...
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    ANIQUE: Pozor na to, aukce jsou děsně návykové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam