• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    ACIDIKTATEK: mam to naopak...nemam rada lekorky a pritel je miluje..vzdycky okusuju to barevne a necham mu ten lekoricovy prostredek:)..zrovna vcera jsme je jedli, protoze si spletl moje milovane Vexty:))

    HELA: mám to samé, ale od Karláku k mostu Legíí (ND) :)))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    ACIDIKTATEK: Ha! A to jsem myslela, ze jsem jediny cune! ,)
    ACIDIKTATEK
    ACIDIKTATEK --- ---
    loupat černej prostředek z lékorek a schovávat si ho všechen na konec
    HELA
    HELA --- ---
    a co teprv, když se setmí a člověk může pozorovat odrazy světel na vodě! :)
    HELA
    HELA --- ---
    2ADELL3: moje soukromé "moře" je Vltava od zhruba Malostranské po Karlák... hrozně ráda se tam procházím po nábřeží, pozoruju vodu, racky, lodě... má to tam pro mě takovou mořskou atmosféru:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    2ADELL3: Jo! Porozovat různost světla v různých dobách a zeměpisných šířkách. Třeba v Chorvatsku bývá světlo nádherně zlaté. Překvapivě na druhé straně Jaderského moře to vypadá jinak. Nebo studné světlo na severu!
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    miluju to divne nazloutle svetlo, kdyz se tesne pred zapadem slunce roztrhaji mraky po desti..
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GABBIANO: přesně, ony jsou hezké na pohled, ale mít to za barákem je dost nic moc.

    zato ale pole slunečnic, to je jiný kafe :-)
    mimochodem teprve loni jsem zjistila (to jsme měli za barákem právě ty slunečnice), že se za sluncem neotáčejí, ale jsou celý den natočené jedním směrem, ale zato všechny na celém poli stejně :-) holt přesídlený pražák, no :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GABBIANO: no mě by stačilo, kdyby té žluté bylo jen trošku a občas, tak jak to bylo, když se z řepky dělal jen olej a ne nafta. Barva je to krásná, jenže to smrdí, je to jedovaté pro srnky, jsou kvůli tomu drahé potraviny a lít bionaftu do aut byl skoro tak blbej nápad, jako nechat zastavit pole slunečníma elektrárnama, které stojí jen proto, že na ně byly slíbeny dotace.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Moje třináctiletá dcera jednou řekla, že by nechtěla bydlet v zemi, kde nejsou žlutá pole. Brali jsme to jako takovou vtipnou hlášku. Minulý týden jsem jela po silnici, po obou stranách rozkvetlá řepková pole a ta žluť mi způsobila ne malou radost, ale úplnou euforii. Najednou jsem pochopila, jak to myslela. Plula jsem tím žlutým mořem a říkala jsem si, že bych bez těch žlutých polí taky být nemohla.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    ELS: ja jsem vcera v noci byla u certovky smrdelo to tam tak lehce rybinou a solí..najednou jsem byla u more:)
    HELA
    HELA --- ---
    ELS: jo, to jsou taky naprosto úžasné... zase další jiný svět:)
    ELS
    ELS --- ---
    HELA: a co teprve v létě... ty horké letní noci... To má člověk pocit dálek... :)
    HELA
    HELA --- ---
    vůně vzduchu na jaře... to je jiný svět
    SOCONUSCO
    SOCONUSCO --- ---
    ICOUCH: Vůbec vítr všeobecně, nejlépe na nějakým vyvýšeným místě (kopec, a tak). Když mám správnou náladu, tak mívám pocit, že ten vítr mi přináší zářivou budoucnost, anebo prostě jenom pocit výjimečnýho okamžiku. Tralala
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Vítr ve vlasech... :D Ta vzácná chvíle, kdy vítr fouká proti mě a vlasy mi vlajou hezky dozaduj. Vetšinou mi ale samozřejmě vítr fouká do zad, vlasy se mi honí po celym obličeji a připomínám spíš briarda. :D To už takový žůžo neni.
    CHARVI
    CHARVI --- ---
    Vrznutí předních brzd u felicie...
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    Praskání kuliček kaviáru v puse.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    KOVOVAMINCE: To já do louží chodim zásadně bosa. :D A ono vůbec, chodit bosky, to je labuž!!! :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Nevím, čím to je, asi počasím, asi tím, že je hodně práce a já jsem hodně uvázaná doma, asi tím, že mi není úplně dobře ještě.. Dnes jdu ke kámošce na večeři a připadám si, jako když jsem byla malá a po delší nemoci se prvně chystala ven... Už od oběda lehce mimo a přemýšlím, co si s sebou vezmu, co si vezmu na sebe...:)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MONIOUS: Joo letní bouřky jsou nejlepší :)) Většinou si užívám i to když v létě zmoknu někde ve městě..pokud nemám na sobě něco bílýho teda :))))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    3L1NK4: To já taky..na festáku...to jsme s kamarádkou byly jak malý děti..jenom bylo krapet víc bláta takže jsem věci prala ještě tejden po..:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam