• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    malování křídama po všem, chodníky, zdi, zátarasy......postupně vznikaly i šifry ;)
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: to je lepsi s piskotama:)
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    nebo taky konec namočit do bílého kafe (melty), odžužlat, zas namočit etc. Tak u mě chutnají prázdniny
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    me vzdycky hrozne potesi, kdyz nekde na louce, nebo na okraji lesa najdu planou ruzicku nebo tulipan...

    a vcera kdyz jsem jela v tramvaji, videla jsem v nejakem aute retrívra,kterej se strasne smal, mela jsem pak pocit, ze se tvarim uplne stejne:D
    MARTA_KLOFACOVA
    MARTA_KLOFACOVA --- ---
    pracuju s jednim webem, kde musim schvalovat diskuze, fotky atd a mazat spamy, vzdycky me potesi kdyz mi tam nekdo zacne z(ne)prijemnovat praci spamovanim fotek lesa :)
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    kdyz me babicka vzbudi cerstve uvarenym kakaem a vuní certvych rohliku...sednu si na balkon a pozoruju probouzejici se udoli.....ach ja chci aby mi bylo zase 8...
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    dívat se zespodu do koruny stromu, za různého světla a různého počasí
    SAJMONDEE
    SAJMONDEE --- ---
    večerní procházka pod lampami, když začalo sněžit.
    MYSKAZBRISKA
    MYSKAZBRISKA --- ---
    Chodit naboso v trávě, procházet se v liduprázdném lese, skákat proti vlnám v moři, vylézt na strom a dívat se do okolí,předouci kočka na posteli před spaním, přejíždět prstem po povrchu věcí,setkání se zvířaty, dobrá kniha.
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Kdyz jsem byla mala, milovala jsem pocit rozmatlanyho a zahy usychajiciho Herkulesu mezi prstama a na dlanich.. vcera jsem to zase zkusila a jak se to odlepuje z brisek prstu je neskutecna parada.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Pozorovat premeny barev kolem nas.. Treba cajovy pytlik do horke vody. Nebo jahody do mlika. Nebo citron do caje..
    CRISSTEENKA
    CRISSTEENKA --- ---
    vylézt na silo u rybníka a být schovaná v korunách stromů. Tam přemýšlet třeba o životě chrousta a neřešit okolní svět pode mnou, který o mě neví...
    PYRE_NEOVLADNES
    PYRE_NEOVLADNES --- ---
    užírání syrovýho těsta na koláč. procházka v letním dešti. nebo kombinace kniha+gauč+deka+kakao a déšť za okny. jo a taky ta sametovost meruňkový slupky.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Přijet brzo ráno do města, které neznám a pozorovat, jak se pomalu probouzí. Projít si turistická místa bez turistů, setkávat se jen s domorodci, pozorovat, jak připravují obchůdky a restaurace k otevření, pošťáka, jak rozváží poštu, pekaře, jak rozváží chleba. Vychutnávat si tu atmosféru, kterou město za hodinu za dvě úplně ztratí.
    HELA
    HELA --- ---
    když je v létě teplo, prší a fouká vítr, a člověk zmokne a hned zase uschne
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    vlhký vzduch po dešti :)
    HELA
    HELA --- ---
    tancovat naboso:)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    probudit se a zjistit, že ta pohádka se mi jenom nezdála :))
    VEENA
    VEENA --- ---
    Šťourání v uchu vatovou tyčinkou, když ucho svědí ... :]
    KURNIKSHOPA
    KURNIKSHOPA --- ---
    Sobotní snídaně, čerstvá káva se smetanou, křupnutí ještě teplé kaiserky, když jí rozlomíš. Lžička medu spouští jantarové slzy do másla. Je ráno, právě přestalo pršet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam