• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    vcera provonelo metro cerstve prazena kava...zavrela jsem oci...a uz jsem sedela u Seiny v kavarne....kdyz jsem otevrela oci, zjistila jsem ze se celou dobu hrozne culím :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Poslouchat ptaky a naladit se na jarni mod .)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    dodat někomu sebedůvěru
    DOG
    DOG --- ---
    Poslouchat k usínání rozhlasové pohádky a příběhy na pokračování. Pokaždé mám radost, když objevím něco, co mi pouštěla máma na gramofonu jako špuntovi.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LUCIEW: Tak mas radsot, jak krasne nemocnou a geneticky zmutovanou stravu jis :)
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    Kdyz rozriznu papriku a je v ni minipaprika!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Nevim, jestli je to jeste mala radost, ale zkusili jste si nekdy sami v lese obejmout strom? To je pocit, ze cloveku lezou slzy do oci...
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    FURYAN: Přesně :) Nejlepší je když jsem domluvený že někam příjdu ale né na přesný čas tak vystoupím dřív a cournu se, když vím že po cestě jsou nějaké pěkné místa :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Já děsně ráda nabádám k tichosti kuchyňskou minutku. Při vaření, když přijde její čas, na ní třeba prsknu:"Mlč! Ty křikloune..." :D A taky mám ráda, když se přichomejtnu k nějaký skupince seniorů a zjistím, že tam dědoušové oslovují babičky jako "děvčata". :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    KOERHE: tyjo, presne, casto jsem chodival pesky treba pres kus prahy, jen tak, sentimentalne, u stanku na Flore si koupil jen tak smazenej sejra do ruky, a sourave dosel treba na Slavii, a pak jel domu busem :)

    (jednou me vytroubil na prechodu nejakej nervozak, protoze jsem ukusoval syr a sel fakt sourave, tak jsem sel k nemu ale ujel, srab )
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Jít občas z práce neplánovaně oklikou jinudy a vzít to kolem rybníka nebo přez pěkný park dokáže úžasně pročistit hlavu a zlepšit náladu :) Pak stačí jen vypnout, zpomalit a neřešit čas, užívat si jak se probouzí příroda po zimě.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Ha! Dík všem! :) Splní se mi jeden malichernej sen. X)
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    ICOUCH: www.pizza4you.cz/?template=china4you
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ICOUCH: Jo, narazila... http://www.noodle.cz/
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    ICOUCH: prave ze jo ;)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    PETRUNA: Hrozně bych si chtěla dát čínu z těch vysokejch papírovejch krabiček, co vídám ve filmu. :D Ale dycky mi to nacpou do polystyrenovejch... Nenarazila jsi na ně třeba někde? :)
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    čichat vůni spáleného březového dřeva
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dal jsem si odpoledne matraci na balkon, udělal čaj, opřel nohy o zábradlí a nechal do sebe prát slunce :)
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    jidlo v krabickach (cina atd..)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    MYS_USATA: Mě tak první tři roky mého pravidelného létání (cca 2x měsíčně) vždycky vzlet dojal k slzám. Ale už jsem si zvykla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam