• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    donést si domu točenou zmrzlinu
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Vcera prvni rande po letech, kdy na me ten "neznamy" cekal s kopeckovou malinovou zmrzlinou..
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    DOG: máme malý štěně a je vtipný, jak se kolemjdoucí neudrží (kolikrat takove vystajlované dámičky) a začnou dělat - ťuťu ňuňu, kučí kučíí, jééé majinkatý štěńátko, nebo přiblblé roztékající se pohledy....
    DOG
    DOG --- ---
    Dělat infantilní zvuky, když to na člověka přijde. Třeba se prohánět podvečerním sídlištěm na koloběžce a dělat hlasité "Huíííííí" či si koupit cestou z práce nějaké dobré pečivo a cestou při jedení si pobrukovat "Ňamiňami".
    U obojího ignorovat vyděšené kolemjdoucí.
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    ten pocit, kdyz jedu rano otravena do prace, nandam sluchatka, pustím full on, rázem mám úsměv od ucha k uchu, mrazí mě po celém tělě a jsem na ranní orosené louce..na mě musí být pohled:D většinou to nevydržím a tak si k tomu naprosto uvolněnně potancovávám .)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    dneska byla DUHA!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Vitr fouknul, sukenku pozdvihl, krasne pozadi ukazal :) Mala radost taky radost :)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    sníst bonboniéru naposezení!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LUCIASHECK: jelikož mě vzbudilo až to slunce, tak dobrý :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Posledni dobou chodim po ulici a strasne me bavi drzet klice v ruce a tocit si flashkou. (ma na to idealni tvar i vahu Pretec i-Disk BulletProof ;-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    TOOMIX: u nas vriskaj uz dve hodiny pred svitanim, to moc radost neni :-D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    dnes v noci spaní u otevřeného okna, a ty ptáci co zpívali ráno při východu slunce
    AGNES_NITT
    AGNES_NITT --- ---
    TOOMIX: To mi úplně připomnělo, jak jsem včera venčila ségru a upletla si první letošní věneček z pampelišek. :) Taky taková moje malá radost. :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Ja bych ty vsechny pampelisky posbiral, a uvaril z nich med :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    letos prostě vezmu deku, jídlo, pití, lidi z koleje a uděláme si před školou piknik


    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    OLGA73: že by Amelie? :-)
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    OLGA73: no jasny.) na ceskych internetech maji jen infantilni hraci skrinky pro deti...ale na ebay je vsechno, zkusila bych to tam .)
    OLGA73
    OLGA73 --- ---
    2ADELL3: no, zevnitř to možná vypadalo takto, ale kapotáž byla trochu elegantnější:)))
    2ADELL3
    2ADELL3 --- ---
    OLGA73: tohle myslis?
    OLGA73
    OLGA73 --- ---
    Kdysi dávno jsem viděl hrací skřínku s úvodní melodií z filmu. Moje přítelkyně ten film miluje, tak byhc jí chtěl tu skříňku pořídit? Netušíte někdo, kde by se něco podobného dalo sehnat. google mlčí...anebo jsem blbej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam