• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    DOG: .. na Budějovický jsou, já je tam sleduju hrozně ráda, nejradši bych je vždy chytla a pomazlila, jako jsem to dělávala se svými domácími :o)
    DOG
    DOG --- ---
    Jak na mě chvilku koukal ten potkan, co se zničehonic vynořil z pod tůjky uprostřed vydlážděného náměstíčka na Budějovické. Chvilku mě analyzoval, jestli nejsem nebezpečný, pak z "květináče" přeskočil do odpadkového koše a začal podávat druhému potkanovi hranolky a kousky hamburgerů. Pak skočil pod tůjku, najednou se jich objevilo dalších pět včetně mlaďat, všechno ukořistěné popadli a za pár vteřin po nich nebylo ani památky. Je hezké vidět takovou rodinnou sešlost na takovém nečekaném místě. Kolemjdoucí koukali, proč hypnotizuji tůji a blbě se usmívám.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Seděla jsem v čekárně a přišla nějaká stařenka, která si stěžovala na změny v dopravě a omlouvala se sestřičce, že kvůli tomu jde pozdě. Začala jsem se s ní bavit a pak mi došlo, že mám s sebou letáček, co jsem před časem dostala v tramvaji, tak jsem jí ho dala. Říkala jsem jí, že si to stejně najdu na internetu a ona ne. Měla děsnou radost :) (a já taky)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Byla jsem si vcera rano zabehat podel reky, nikde nikdo, jen proti me sel takovej prijemne vypadajici starej pan mestskej policajt, asi na obhlidce.. S krovi, kterym se prohrabaval, najednou vykopnul fotbalovej mic a zacal si s nim po tom nabrezi kopat.. vypadal, ze ma fakt detskou radost :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Včera, cestou z nádraží jsem potkal takovýho správnýho dědu s babičkou, jak se vedli za ruce :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Včera večer jsem šla domů v dešti bosa..a bylo to nejlepšíííí. To jsem neudělala několik let a bylo to fakt super. Ještě mi udělalo radost,když jsem potkala holku,která se akorát zouvala ze sandálů..Tak jsme se na sebe chápavě usmály a dal si šly svou cestou :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    NYKRUK: Mavat z kanoe lidem kolem reky a pokrikovat ahoooooj!
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    FENG_HUANG: jee, to mi zrovna strasne nejde, vzdycky se zacnu priserne smat ,))
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    předstírat spánek
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    zamávat z auta dětem na mostě
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    vzit si notebook do zasedacky a valet se pri praci na pohovce :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Pohladit po vlasech tu holčičku co čeká v Praze s panem Wintonem na vlak...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Cerstve nadojeny studeny mliko .))
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    procitat tady prispevky a plno veci si pripomenout..
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Leto v barvach..
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    piškoty s marmeládou
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    vzít večer deku, lehnout si s manželem na trávník na zahradě a koukat se na hvězdy a letadla.
    a vést přitom absurdní debaty, jako třeba když letadlo letí "přímo na Velký vůz", z čího pojištění se to bude platit, jestli z leteckého, nebo z povinného ručení Velkého vozu :-)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    TYPHUS: to mi pripomina muj oblibeny podzim, kdy jsou vsude shrabane hromadky listy. Miluju se pred jednu z nich postavit, uvolnit se a padnout do ni! Krasnej pocit, povalit se do mekky vonavy hroomadky tlejiciho lsiti:)
    TYPHUS
    TYPHUS --- ---
    vcera som behal bosy po trave a narazil som na par kopcekov pokosenej travy. Tak som si na nich zaskakal. boli uzasne makke a teple, aj ked rano bola este celkom zima.
    COURT
    COURT --- ---
    vecer bylo u detskyho hriste prazdno. na visutych houpackach na retezu jsem se snazic se skryt v seru vecera, dukladne zhoupla. Je to stejne super jako driv, ale tehdy me po tom myslim nebyvalo tak blbe od zaludku a vydrzelo se houpat treba hodinu, to uz nak nejde:D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Zrovna teďka se mi stalo cestou z nákupu

    Jdu si po chodníku, batoh s nákupem na zádech. Procházím okolo lavičky, kde seděla maminka s asi tříletým synem, který měl v ruce míč. Jak tak jdu okolo, chlapeček mi ten míč hodil. Tak jsem mu ho hodil zpátky, on zase na mě, já na něj. Takhle jsme si asi 4x přehodili, pak jsem hodil míč mamince, která to celou dobu s úsměvem pozorovala a šel jsem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam