• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    jet v noci prazdnym vlakem a mit hlavu vystrcenou z okna a nasavat v te rychlosti ruzne vune raneho podzimu
    KETA
    KETA --- ---
    chodit po lese, kde zrovna kvete plno vresu a predstavovat si, ze je to levandule a ja se prochazim v Provence... :)
    JUWELIUS
    JUWELIUS --- ---
    jestli takove zazitky nedelaji potom z kamarada neco vic ...
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    Seděla jsem s kamarádem v ledové Sázavě a uprostřed lesního klidu jsme mlčky sdíleli poesii padajícího listí na hladinu řeky... nádhera.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    spontanni akce, ktera se zvrhne v paradni vecirek, kdy nahodne potkavate vase kamarady a jdete spat az za ranniho svitani....:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    Moje malá včerejší radost byla to, že se se mnou sametovej kluk procházel v setmělých habrových uličkách v břevnovských sadech, líbal mne a říkal mi, že po mne touží .. vylezl na strom a utrhl mi jablko.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    DOG: .. na Budějovický jsou, já je tam sleduju hrozně ráda, nejradši bych je vždy chytla a pomazlila, jako jsem to dělávala se svými domácími :o)
    DOG
    DOG --- ---
    Jak na mě chvilku koukal ten potkan, co se zničehonic vynořil z pod tůjky uprostřed vydlážděného náměstíčka na Budějovické. Chvilku mě analyzoval, jestli nejsem nebezpečný, pak z "květináče" přeskočil do odpadkového koše a začal podávat druhému potkanovi hranolky a kousky hamburgerů. Pak skočil pod tůjku, najednou se jich objevilo dalších pět včetně mlaďat, všechno ukořistěné popadli a za pár vteřin po nich nebylo ani památky. Je hezké vidět takovou rodinnou sešlost na takovém nečekaném místě. Kolemjdoucí koukali, proč hypnotizuji tůji a blbě se usmívám.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Seděla jsem v čekárně a přišla nějaká stařenka, která si stěžovala na změny v dopravě a omlouvala se sestřičce, že kvůli tomu jde pozdě. Začala jsem se s ní bavit a pak mi došlo, že mám s sebou letáček, co jsem před časem dostala v tramvaji, tak jsem jí ho dala. Říkala jsem jí, že si to stejně najdu na internetu a ona ne. Měla děsnou radost :) (a já taky)
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Byla jsem si vcera rano zabehat podel reky, nikde nikdo, jen proti me sel takovej prijemne vypadajici starej pan mestskej policajt, asi na obhlidce.. S krovi, kterym se prohrabaval, najednou vykopnul fotbalovej mic a zacal si s nim po tom nabrezi kopat.. vypadal, ze ma fakt detskou radost :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Včera, cestou z nádraží jsem potkal takovýho správnýho dědu s babičkou, jak se vedli za ruce :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Včera večer jsem šla domů v dešti bosa..a bylo to nejlepšíííí. To jsem neudělala několik let a bylo to fakt super. Ještě mi udělalo radost,když jsem potkala holku,která se akorát zouvala ze sandálů..Tak jsme se na sebe chápavě usmály a dal si šly svou cestou :)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    NYKRUK: Mavat z kanoe lidem kolem reky a pokrikovat ahoooooj!
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    FENG_HUANG: jee, to mi zrovna strasne nejde, vzdycky se zacnu priserne smat ,))
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    předstírat spánek
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    zamávat z auta dětem na mostě
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    vzit si notebook do zasedacky a valet se pri praci na pohovce :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Pohladit po vlasech tu holčičku co čeká v Praze s panem Wintonem na vlak...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Cerstve nadojeny studeny mliko .))
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    procitat tady prispevky a plno veci si pripomenout..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam