• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Teplý papír. Z kopírky, z tiskárny..

    Taky mě hrozně uklidňuje zvuk pračky :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    KOVOVAMINCE: .. miluju jeho vůni a to šustění ..
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Procházet se listím..:)

    COURT
    COURT --- ---
    zimní období..jak je vzduch ostře svěží a přestaně mít nádech živočišna a voní štiplavě svěže. Jak je brzo tma a město už není nudné, ale září, jak se člověku do očí rozsvěcují okna s cizími pokoji a osudy a člověk chodí a kouká těmi žlutými okny na životy tolika kuchyní a je jejich součástí víc než kdyby to světlo neviděl.
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    Když pracuju, psisko vleze potichounku a nenápadně pod stůl a strčí mi hlavu pod ruku přesně tak, abych ji podrbala na správném místě.
    KLA_RA
    KLA_RA --- ---
    Podzimní chlad, který vane z lidí ještě dlouhou chvíli potom, co vejdou do domu
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Po asi 7 letech se mi vrátila ze zahraničních cest kadeřnice!!!! Konečně po 7 letech moje vlasy budou vypadat zase skvěle úžasně a dokonale!!! :-D Průběžně jsem ji během těch 7 let zkoušela gůglit, jestli někde není a najednou JE! :-)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    .. užít si ten kousek spánku chvíli po milování .. je to ten nejsladší spánek, co znám ..
    ELLTY
    ELLTY --- ---
    RANDOM_NIGHT: bud v klidu, taky to delam;)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: Já vždycky okoušu to okolo a pak mi zbyde takřka jen sušenka. Takže klid .))
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    sobotni velka snidane se vsemi spolubydlicimi:)
    ELS
    ELS --- ---
    RANDOM_NIGHT: 5.10. jsem byla přesně naproti přes Vltavu na Branickejch skalách, a ten západ Slunce s výhledem na Prahu za zvuku hangu byl nezapomenutnelnej... Ale to už je velká radost :)
    SAMSAM
    SAMSAM --- ---
    RUSALKA: To už je taková větší radost :)
    Baví mě sledovat lidi na technu jak si užívají decibely, každý mírný úsměv a spokojenost ve tváři. V jednoduchosti je krása!
    TYET
    TYET --- ---
    když jdu brzo ráno pustit slepičky a natrhat do zahrady ovoce na snídani a zrovna svítí šikmý ranní slunce, na trávě se blejská rosa, vidím všechny ty pavučinky v plotě, okolní lesy jsou v mlze, ptáci vylétají z korun stromů jak procházím kolem, já se postavím na louce přímo do slunce a cítím, jak mě hřeje do tváře
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    vrabci, co posedávali na plotě přímo před oknem v kuchyni, když jsem krájela jablka na štrůdl
    a sladká skořicovo-jablečná vůně, která provoněla celý dům při pečení.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Parfémovaný stránky v katalogu od Avonu! :)))
    COURT
    COURT --- ---
    RANDOM_NIGHT: jo já se zas často vznášim s postelí a jen tak pluju vesmírem. a to je taky super, hlavně, když vystrčím nohu z pod peřiny bokem z postele, abych se nedotkla koberce, a jak visí ve vzduchu, představuju si ten vesmír a výšku, v níž se vznáším:)
    AGUGU
    AGUGU --- ---
    kočičí vrnění v posteli po ránu...
    COURT
    COURT --- ---
    před spaním zavřít oči a představovat si, že ležíte někde úplně jinde - ve staré světničce, kde voní dřevo, v přepychovém paláci a přes ty zavřené oči pozorovat, jak ta místnost vypadá a jak příjemně se v ní cítíte.
    ALIZEE
    ALIZEE --- ---
    jít do práce prosluněným ránem procházkou přes Staré Město, koupit si voňavé kafe, mít dobrou náladu, usmívat se
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam