• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    VEENA
    VEENA --- ---
    Když se v autobuse chytnete tyče v zatáčce a zhoupnete se k další tyči a přesně to vyjde :)
    HELA
    HELA --- ---
    TOOMIX: to je krásný:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jsem sám doma se psem. Hodinu kňučel, tak jsem s ním byl v deset venku. Přišli jsme, kňučel pořád. Vyměnil jsem mu vodu, napil se co hrdlo ráčilo, a kňučel dál. Dal jsem mu vařený kuřecí krky, který sežral, a zase kňučel. Tak jsem ho ignoroval. Najednou přišel, a začal do mě strkat čumákem a hrozně vrtět ocasem. Tak jsem sáhnul pro tenisák, a ikdyž je mu už 15 a ty zadní nohy má docela špatný, teď o půlnoci tu lítá po bytě, celej šťastnej vrtí ocasem a spokojeně kouká, když mu ten tenisák hodím a on mi ho přinese :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    NYKRUK: .. to by mi nečinilo takovou radost, jako úklid plochy samotné.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    MADELEINE: když je postupně ukládáš na plochu, tak v pohodě, ne?:)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    NYKRUK: .. to není přeci ono!
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    to se dá udělat jedním tahem - přesunutím do adresáře plocha1, plocha2 atd.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    FENG_HUANG: :-) To už je na sebe člověk pyšnej, už jen když se k tomu dokope. :-))
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    přebrat/utřídit/promazat položky na ploše počítače
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    RANDOM_NIGHT: .. to by mohlo být docela sobře a zajímavě zpracované filmově, pokud by se toho ujal někdo šikovný.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    RANDOM_NIGHT: To je dobrý. :) Já si udělám malou radost k svátku..:)))
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    RANDOM_NIGHT: To si musím najít! :))
    EETEE
    EETEE --- ---
    RUSALKA: Taky ráda tahám papír z tiskárny...zvlášť, když jsou venku plískanice! :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Teplý papír. Z kopírky, z tiskárny..

    Taky mě hrozně uklidňuje zvuk pračky :)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    KOVOVAMINCE: .. miluju jeho vůni a to šustění ..
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Procházet se listím..:)

    COURT
    COURT --- ---
    zimní období..jak je vzduch ostře svěží a přestaně mít nádech živočišna a voní štiplavě svěže. Jak je brzo tma a město už není nudné, ale září, jak se člověku do očí rozsvěcují okna s cizími pokoji a osudy a člověk chodí a kouká těmi žlutými okny na životy tolika kuchyní a je jejich součástí víc než kdyby to světlo neviděl.
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    Když pracuju, psisko vleze potichounku a nenápadně pod stůl a strčí mi hlavu pod ruku přesně tak, abych ji podrbala na správném místě.
    KLA_RA
    KLA_RA --- ---
    Podzimní chlad, který vane z lidí ještě dlouhou chvíli potom, co vejdou do domu
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Po asi 7 letech se mi vrátila ze zahraničních cest kadeřnice!!!! Konečně po 7 letech moje vlasy budou vypadat zase skvěle úžasně a dokonale!!! :-D Průběžně jsem ji během těch 7 let zkoušela gůglit, jestli někde není a najednou JE! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam