• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    DOG
    DOG --- ---
    Empétrojka nacpaná audioknihami, rozhlasovými pořady a pohádkami. Ještě nikdy nebylo cestování kamkoliv tak příjemné. (a člověk toho týdně načte dvakrát tolik)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Kdyz v knizce, ke ktere se dostanu po dlouhe dobe, najdu venovani, ktereho jsem si nikdy nevsimla :)
    PSAJKOU
    PSAJKOU --- ---
    vune novych knizek, diky ktery si vzpomenu na tu prvni, co jsem precetla kdysi:)
    SARRI
    SARRI --- ---
    v jednu rano se zastavit, v klidu si sednout a zrevidovat si co vsechno jsem vytvorila .. vzdy mi to vykouzli usmev na rtech :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    KOMPAS: Nebo nahlas cestou domů prázdnou ulicí
    MITSUKO
    MITSUKO --- ---
    nebo zvuk pri psani na tenke klavesnici, nebo zvuk kdyz se vytahuje kartacek z cerstve rasenky a dela to bpluf
    MITSUKO
    MITSUKO --- ---
    poslouchat zvuk pri skladani rubikovy kostky
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    jen tak si potichu zpívat, třeba v obchodě při nakupování
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    nejlepší je oholit se čerstvym břitem, jak to krásně klouže po tejdnu drhnutí a škrabání
    OTOME
    OTOME --- ---
    dneska jsem jela autem a na jednom semaforu, na zelené, byl namalovaný usmívající se smajlík... hrozně mi to zvedlo náladu :-)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    RANDOM_NIGHT,COURT: to neni práce ale zábava za peníze... práce musí trošku ''štvát'' jinak to neni práce :)
    COURT
    COURT --- ---
    RANDOM_NIGHT: to není malá radost, ale velké štěstí :)
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    sledovat film v prázdnym sále jen ve dvou, jelikož nikdo jinej nepřišel...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    moje momentální malá mentální radost:
    vědět, že kdybych z nějakého důvodu už fakt do práce nechtěla, tak mi doktor buď okamžitě vypíše neschopenku, nebo si začnu vybírat dovolenou a nazdar v dubnu 2016.

    ale, současně velká mentální radost: mít šéfovou, která je vstřícná, lidská, kompetentní, uznalá a s níž se prostě pracuje jedna radost.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Po dvou dnech ukončit zaměstnání, ve kterém člověku nebylo dobře, špatné myšlenky zahnat posezením v kostele, pak si na trhu koupit jmelí a koláček, doma si k němu dělat kafe a vědět, že zítra už tam nemusím! :-)
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Sedet na nemeckym seminari. Kouknout z okna a pozorovat ty paradni vlocky, prohodit tiche juu, ze snezi, setkat se s pohledem spoluzacky, se kterou jsem nikdy nemluvila, usmat se na sebe a koukat se dal z okna.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAYAH: dopsat diplomku je VELKÁ radost! :-)
    MAYAH
    MAYAH --- ---
    dopsat diplomku, pak posnídat chleba s medem a koukat přitom z okna na zasněženou záhrádku
    SARRI
    SARRI --- ---
    kdyz se bosa probehnu po cerstve vytrene a suche podlaze v byte
    SARRI
    SARRI --- ---
    ACIDQA: me staci i jen kdyz otevru skrin a me srdce zaplesa nad tim mnoztvim puncochovych potreb :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam