• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GAF
    GAF --- ---
    Dívat se na lýtka dámských / dívčích nohou za podmínek, že jsou v teplých punčochách a v kozačkách. Na to místo, kde kozačky končí a obepínají lýtka.
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    To, že občas kolegyně přijde k mému stolu, když tam nejsem, a podšoupne mi někde celozrný koláč s meruňkami, který miluji a pak říká, že to myšky.. (:
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    sedět ve vlaku, sledovat ubíhající cestu a do toho mít ve sluchátkách Moby - Go
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Jsem instruktorka potapeni na tropickym ostrove. Zjistila jsem, ze moji nejvetsi radosti je moje prace. Vzit lidi poprvy v jejich zivote pod vodu, ukazat jim ten uplne jinech, tichej a bezbranej svet tam dole a nasledne videt a vnimat jejich radost v ocich po ponoru je nejlepsi pocit na svete.
    KETA
    KETA --- ---
    sklenka červeného jako pozornost v našem kině.. to potěší :)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    když se mi nejvíc stýská po přítelovi (Rus), tak si jdu uvařit nějaké ruský jídlo a docela to pomáhá! :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Urcite uz to zde bylo tolikrat, ale je to opravdu tak velka radost, ze si zaslouzi o prispevek vic - probudit se na zachod a zjistit, ze jsou ctyri a cekaji me dalsi tri hodiny sladkeho spanku.

    Bohuzel stejne velka nasiraci starost je, kdyz se mi to stane pet minut pred zazvonenim budiku. V tu chvili by bylo drobnou radosti ten budik rozmlatit.
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Fotit si obrázky v průběhu práce a a pak se dívat, jak moje tužka postupovala.. (:
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    KOMPAS: Stejne jako vzit ciste bily papir, ostre orezanou tuzku a udelat caru :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Jako první zanechávat šlépěje v čerstvě napadlém sněhu.
    COURT
    COURT --- ---
    usínat strašně unavená:)
    TRUST_NO1
    TRUST_NO1 --- ---
    pozorovat z vyhlidky svetylka nocniho mesta, jsou jako zhnouci uhliky:)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    STRIGA: to je super, to mám radost :)
    a já pořád přemýšlím, kde dělám chybu, že moje karma mi dává samý podpásovky, a ono je to čokoládou :)
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    FOAMISS: Karma mi to všechno vrací..až na pár výjimek potkávám úžasné, milé a hodné lidi (:
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    STRIGA: kdyby bylo na světě víc lidí, jako jsi ty, byl by svět o něco lepší. :)
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Když je v obchodě nevrlá prodavačka a já si k nákupu přihodím kinderčokoládu a poté co zaplatím, paní prodavačce tu čokoládu s úsměvem dám. (:
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    FOAMISS: ja to delala taky, radsi mam tramvaje, ale jezdim jen par stanic, takze tam travim 10 minut a pak se muzu projit domu :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    MONIOUS: Jo, proto se metru vyhýbám pokaždé, když můžu :))
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    me bavilo jezdit 22kou pres klarov dolu a koukat na prahu :)
    ted jezdim jinudy, metrem, to tak zabavny neni, ale muzu diky tomu vychazet o pul hodiny pozdejs, takze nekdy posunu budika, kdyz zazvoni, nekdy si hraju se psem, nebo se jen valim posteli, nekdy se zaseknu u vybirani obleceni, piti kafe, nebo cehokoli jinyho a vzdycky to nakonec v pohode stihnu (tim spis, ze nemam presne danej cas, kdy musim v ty praci bejt)
    takova mala sobota kazdy rano :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TAMARIX: slusna reakce - mala radost taky radost :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam