• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    FOAMISS: Karma mi to všechno vrací..až na pár výjimek potkávám úžasné, milé a hodné lidi (:
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    STRIGA: kdyby bylo na světě víc lidí, jako jsi ty, byl by svět o něco lepší. :)
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Když je v obchodě nevrlá prodavačka a já si k nákupu přihodím kinderčokoládu a poté co zaplatím, paní prodavačce tu čokoládu s úsměvem dám. (:
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    FOAMISS: ja to delala taky, radsi mam tramvaje, ale jezdim jen par stanic, takze tam travim 10 minut a pak se muzu projit domu :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    MONIOUS: Jo, proto se metru vyhýbám pokaždé, když můžu :))
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    me bavilo jezdit 22kou pres klarov dolu a koukat na prahu :)
    ted jezdim jinudy, metrem, to tak zabavny neni, ale muzu diky tomu vychazet o pul hodiny pozdejs, takze nekdy posunu budika, kdyz zazvoni, nekdy si hraju se psem, nebo se jen valim posteli, nekdy se zaseknu u vybirani obleceni, piti kafe, nebo cehokoli jinyho a vzdycky to nakonec v pohode stihnu (tim spis, ze nemam presne danej cas, kdy musim v ty praci bejt)
    takova mala sobota kazdy rano :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TAMARIX: slusna reakce - mala radost taky radost :))
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    FURYAN: Brrr, tak to mě jako potenciálně sledovaného opravdu děsí. Popravdě se snažím nikoho moc nevšímat a totéž čekám od ostatních. A teď se člověk dozvídá, že někteří nejen, že čumí, co má člověk na sobě a jak se chová, ale dokonce přemýšlí nad takovýmahle věcma. Tož pěkně děkuju!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    LUCIASHECK: samozrejme, ze na nic :) jen to jen "zanorovani do pytle se zrnim" :))
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    FURYAN: to by me fakt zajimalo (nebo radsi ne :-D), na co prichazis :-D
    COURT
    COURT --- ---
    když si přečtu ráno v kanceláři v programu místo "poetické posezení" - erotické posezení :))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    FOAMISS: Z MHD to tedy nedelam, ale vyberu si vzdy konkretni bytost, divam se na ni / nej a premyslim o tom, jaky to ma doma, jaky ma rodice, partnera, no a celkem casto se snazim prijit na to, jak se asi tvari pri orgasmu :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    EETEE: Hehehe, nuze dobra tedy :))
    PETRUNA
    PETRUNA --- ---
    vůně když se smaží jarní cibulka nebo česnek.. a když se rozkrojí paprika nebo okurka.
    EETEE: .. ano dělám to permanentně,nejlepší.
    EETEE
    EETEE --- ---
    FOAMISS: Ne, ne, ne! Já je sleduju taky! ;-)))
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Pohled na nocni prahu z mhd, hudba v usich a premyslet, kam vsichni jedou, jaky asi ted resi starosti a radosti, co delaji lide v tamtom rozsvicenem okne... Pokud jste nekdo paranoidni, nedeste se, sleduju vas jenom ja
    HELA
    HELA --- ---
    Velká malá radost: Když mě při objetí na uvítanou některý kamarád zvedne do výšky:) Nebo když mě přítel vezme do náručí... připadám si jako princezna :)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    Nasadit si rukavice nebo čepici, který jsem právě sundala z topení
    a kamarádka, která má topení na WC tomu dala ještě větší grády - nahřátý toaletní papír je už větší než malá radost ;)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    SALAMAN: jeste jde o to, jeslti si treba nerekl neco jako "aby ti matka tveho velblouda plivla do jogurtu" nebo tak :D
    COURT
    COURT --- ---
    TAMARIX: to se mi prave stalo dnes! a je to uzasne!!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam