• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Vzala jsem si dneska volno a celý den jen kreslím a koukám na filmy.. (:
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    počítat sněženky s dcerkou cestou ze školky
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    pozorovat hrdličky, jak se na kraji střechy šestipatrového domu páří
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    udelat jako prvni slapoty do cerstve napadanyho snehu
    WOAM
    WOAM --- ---
    včera jsem si koupila novou čepici ... stála mě jenom stovku a fakt mi sluší.....a tak ji dneska poctivě celý den nosím. I doma. :-D Vypadám sice trochu jako blázen, ale jsem ochotna to nebezpečí podstoupit. Jupí, já mám radost! =))
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ACIDQA: myslela se,, ze sem maniak, ale je to dobry, proti tobe sem zabar :D
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KLAIR: jak nic? :) ke každým punčoškám mám i lak... taková moje malá radost :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    ACIDQA: Laky na nehty nic, ale ty punčocháče jsou vážně skvělý!!
    KU13AR
    KU13AR --- ---
    vysaunovat se pořádně, pak pořádně studenej bazének a pak se jen tak natáhnout, to je orgáč :-)
    SARRI
    SARRI --- ---
    ACIDQA: oooch! :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    moje laky na nehty
    a moje punčocháče :) (jeden šuplík z celkových pěti :))

    .
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    Nekolikahodinovy zasek na tehle strance :)
    Staré hračky
    http://www.starehracky.cz/
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    To, že jsem dnes všem v práci pošoupla koláče já :D
    GAF
    GAF --- ---
    Dívat se na lýtka dámských / dívčích nohou za podmínek, že jsou v teplých punčochách a v kozačkách. Na to místo, kde kozačky končí a obepínají lýtka.
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    To, že občas kolegyně přijde k mému stolu, když tam nejsem, a podšoupne mi někde celozrný koláč s meruňkami, který miluji a pak říká, že to myšky.. (:
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    sedět ve vlaku, sledovat ubíhající cestu a do toho mít ve sluchátkách Moby - Go
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Jsem instruktorka potapeni na tropickym ostrove. Zjistila jsem, ze moji nejvetsi radosti je moje prace. Vzit lidi poprvy v jejich zivote pod vodu, ukazat jim ten uplne jinech, tichej a bezbranej svet tam dole a nasledne videt a vnimat jejich radost v ocich po ponoru je nejlepsi pocit na svete.
    KETA
    KETA --- ---
    sklenka červeného jako pozornost v našem kině.. to potěší :)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    když se mi nejvíc stýská po přítelovi (Rus), tak si jdu uvařit nějaké ruský jídlo a docela to pomáhá! :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    Urcite uz to zde bylo tolikrat, ale je to opravdu tak velka radost, ze si zaslouzi o prispevek vic - probudit se na zachod a zjistit, ze jsou ctyri a cekaji me dalsi tri hodiny sladkeho spanku.

    Bohuzel stejne velka nasiraci starost je, kdyz se mi to stane pet minut pred zazvonenim budiku. V tu chvili by bylo drobnou radosti ten budik rozmlatit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam