• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Mam lehkou uchylku z cinskyma hulkama, v kabelce par, v batuzku, v aute, proste vsude.. Bavi me ty divny pohledy lidi, kdyz si je pekne vytahnu v restauraci k cemukoliv co to jde, doma uz to nikoho ani neprekvapi..
    KLEER
    KLEER --- ---
    namáčet si čokoládu do kávy a pak ji oblizovat :D
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    skoro tri tydny na chalupe, kde neni rozdil mezi vsednim dnem a vikendem, porad je tam takova ospala slunecna nalada, proste jinej svet, ci dimenze :) serotoninov!
    MONROE
    MONROE --- ---
    Včerejší oslava mého nejdelšího vztahu. Úplně osamocená louka s nádherným výhledem.
    Nekonečná objetí, polibky, zvuky ptáků, vůně přírody ..,
    Uvědomění si toho, že s někým souzním, že mě má někdo rád, takovou jaká jsem.
    Vůbec nepotřebuju žádný drahý restaurace, tohle je víc. :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    najít v lese korunu z roku 1970
    KLEER
    KLEER --- ---
    ten zvuk hořícího papírku vaší cigarety
    GAF
    GAF --- ---
    SALAMAN: Vlastně jsi mi připoměl: chodím bosý i ve firmě a bavím se reakcemi lidí a situacemi co z toho vznikají.
    LFE
    LFE --- ---
    Letošní úroda vlčích máků. Nemůžu se jich v krajině pořád nabažit. A jsou tak nádherný! .-)
    FENG_HUANG
    FENG_HUANG --- ---
    potkat revizory zrovna když jsem si intuitivně koupil lístek. dát nějakýmu klukovi na nádraží 11,- co mu chybělo na vlak, nevim kdy mi naposledy 11 "utracených" korun udělalo takovou radost.
    FRANCIS
    FRANCIS --- ---
    Vůně rozkvetlých lip
    GAF
    GAF --- ---
    SALAMAN: nápodobně.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Chodit po Praze bez bot
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Že jsem dostala v práci kávový nanuk a kytici od úplně cizích lidí (:
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Po mnoha a mnoha letech jsme se zase potkali :)
    MIYU
    MIYU --- ---
    MIYU:
    vcera cestou z prace jsem je konecne zase potkala a mela jsem radost :)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    obléknout malou dcerku do gumového oblečení, nechat jí běhat v loužích a užívat si její šťastný smích.
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Pomáhala jsem celý večer stěhovat kvůli povodním a i když jsem nemusela, mám z toho zničená záda a dobrý pocit.. (a u Anděla byli pěkní hasiči - win!)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    pořídila jsem si asi dvacet párů různě (pestro)barevných ponožek. Na každý všední den v měsíci jiná barva :)
    barvy obecně mi dělají malé i velké radosti :)
    HELA
    HELA --- ---
    ILLUZE: možná ti udělá malou radost, že jsem si tohle přečetla, zrovna když jsem se rozhodovala, jestli si mám překopat program, abych mohla jít na třídní sraz... a vzala jsem to jako takové malé znamení osudu, že mám, šla jsem a bylo to super:) (děkuju:)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Cestou z práce si tak sedím v deštivém počasí v buse, který stojí v koloně a při pohledu z okna na vedlejší kolonu stojících aut šedivých nevýrazných barev mě zaujala hned tři auta za sebou - zářivě žluté, sytě modré a trenkově červené. Příjemná barevná vzpruha.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam