• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    FREELA
    FREELA --- ---
    ENKATT: jojo, benzin... kdyz jeste bejvaly benzinovy autodromy na kolotocich
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    vsechno to voni, a hlavne petrolej a nafta a nejlepsi je startujici trabant. ale to uz se moc nepotka.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RANDOM_NIGHT: benzin, ředidlo atd voněj :) ale čerstvě zmoklej asfalt mi divně smrdí :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ENKATT: tak to dosti divně smrdí ;)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Komplet se osprchovat vodou ze zahradní hadice cestou z práce v elegantních šatech při bláznění s dětmi na zahradě...
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ENKATT: vyparuje ehm...telefon píše co chce.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    a co třeba rozpaleny asfaltovy chodník, když na něj naprsi a vypracuje se to? to bylo u nás v ulici dneska.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Ležet nahá v oranžové posteli ve žlutém pokoji a poslouchat hudbu a snít a dozvídat se věci...
    LFE
    LFE --- ---
    Zase a pořád vůně. Přitisknout nos na krk, kde se mísí voňavka s přirozenou vůní těla. Krajina po letním dešti, když se žehlí bavlněné prádlo, pečivo vytažené z trouby. Srst našeho psa poté, co se vyhřívá na slunci. A někdy mi přeběhne kolem nosu někdo po cestě do práce a já mám chuť jít s ním, protože mi prostě voní :-)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Když je v kavárně na Florenci týpek, na kterého jsem vždycky koukala při čekání na spolužačku cestou do školy.
    GAF
    GAF --- ---
    Poslouchat pořád dokola jednu skladbu třeba celej den.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    já to dělám s heroinem. dark side of the spoon mi budiž svědkem
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    KLEER: to dělám s kostkou cukru na lžičce, pokaždé neopakovatelný zážitek:)
    KLEER
    KLEER --- ---
    fakt mini radost. když si dělám kafe z kávovaru a předtím, než nechám hrnek naplnit, tam hodím kostku cukru a sleduju, jak ji ten horkej proud kávy pomalu rozpouští:D
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    lehnouot si na travu a cist oblibenou knizku
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    jj, taky už je vytahuju jenom na veřejnosti a doma ne
    YELENKA
    YELENKA --- ---
    Mam lehkou uchylku z cinskyma hulkama, v kabelce par, v batuzku, v aute, proste vsude.. Bavi me ty divny pohledy lidi, kdyz si je pekne vytahnu v restauraci k cemukoliv co to jde, doma uz to nikoho ani neprekvapi..
    KLEER
    KLEER --- ---
    namáčet si čokoládu do kávy a pak ji oblizovat :D
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    skoro tri tydny na chalupe, kde neni rozdil mezi vsednim dnem a vikendem, porad je tam takova ospala slunecna nalada, proste jinej svet, ci dimenze :) serotoninov!
    MONROE
    MONROE --- ---
    Včerejší oslava mého nejdelšího vztahu. Úplně osamocená louka s nádherným výhledem.
    Nekonečná objetí, polibky, zvuky ptáků, vůně přírody ..,
    Uvědomění si toho, že s někým souzním, že mě má někdo rád, takovou jaká jsem.
    Vůbec nepotřebuju žádný drahý restaurace, tohle je víc. :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    najít v lese korunu z roku 1970
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam