• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    SAMSAM
    SAMSAM --- ---
    KLEER: Naopak, člověk přeci má odpouštět. Je to složitější, ale po čtyřech letech je to opravdu radost.
    A tak třeba: Po dlouhé době si uklidit stůl a moci zase všechno rychle najít. :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Mám ráda když umývám poprvé nové skleněné výrobky, houbička s mycím prostředkem po skle klouže úplně jinak než při dalším umývání.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Lupnutí praskací mentolové cigarety.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    chodit po bytě nahá a koupat se ve slunečních paprscích :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    pouštět si dokola tuhle skvělou píseň a uronit slzu. (doporučuju přeložit si text a najít si, co to černý tulipán v afghánu)

    Александр Розенбаум - Монолог пилота Черного тюльпана - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=9UqgNmo1Yig
    KLEER
    KLEER --- ---
    SAMSAM: to bych řekla, že je spíš velká strast.)
    SAMSAM
    SAMSAM --- ---
    Zjistit, že i přes všechnu bolest, kterou Vám někdo způsobil, se na něj nemůžete zlobit a máte ho rádi.
    KLEER
    KLEER --- ---
    přáníčka od malých dětí .))


    ADITU
    ADITU --- ---
    Začíná se topit a já při věšení prádla poslouchám, jak to šplouchá v trubkách :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    jist hroznove vino a kazdou kulicku mezi zuby pomalinku stlacovat dokud nepraskne a ta dobrota nevytece do pusy :-))
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Miluju, kdyz po moji rukou jezdi pero, ktere namacim do cernocerneho inkoustu, co voni po mandlich, po hladkem papire. Vytvari obrazce a neco uplne noveho vzdycky vznika..
    KLEER
    KLEER --- ---
    když vám úplně cizí člověk něco pochválí
    (včera servírka v kavárně obdivovala můj svetr se slovy "já chci taky umět nakupovat" .)) to prostě fakt potěší)
    a i naopak když něco pochválíte někomu cizímu vy
    GAF
    GAF --- ---
    Tak jsem zjistil na sobě novou. Psát všude, kde to jen trochu jde stoprocentně kladné ohlasy místo toho paběrkování kolem několika procent. A dělám to napůl i proto abych naštval kritiky co si na těch procentech zakládají kvůli své extrapotenciální hyberobjektivní subjektivitě ^^
    JANITA
    JANITA --- ---
    Vstat brzo rano, kdy se vsechno teprve probouzi. A jit na trh. Koupit cerstve pecivo. Vonave, krupave a horke. Projit kolem stanku s prave ulovenymi rybami. Jednu si vybrat. Utrhnout na zahrade nekolik rajcat. Cervenych. Sladkych. Jedno z nich otrit do kalhot a snist. Uriznout pazitku. Mit mokre boty od rosy. Rozepnout si svetr, protoze uz je teplo. Udelat si kavu. Silnou. Do hrnku, ktery je trochu otluceny. Nespechat. A snidani na terase zacit den.,.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    (s geniálním českým dabingem)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    čumět furt dokola na seriál Sledge Hammer
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    HONZAL: no právě!! :-)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    dívky na bicyklu s dlouhými vlasy
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    TOMASINO: dát si po manuální a fyzicky náročný pivo, ještě v montérkách
    HELA
    HELA --- ---
    TAMARIX: to je úžasný! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam