• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    TANGERINE: a prijde?
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    FURYAN: Ne. Ale jsem na sebe dost naštvaná a čekám, co špatnýho ten den přijde.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TANGERINE: Takže když ji nevytocis, tak se vyvalis a jdes se domu umyt, zalepit a prevlict? :)
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Když se mi povede vytočit jednu pro mě velice zapeklitou zatáčku na kole. Odvíjí se podle toho můj den - když ji vytočim, bude všechno dobrý, když ne, je to pěkně na nic.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    TOMASINO: na několik žádostí dokládám foto:
    Spaci

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Jet úplně novým autem který najelo všehovšudy 20 km. Nikde ani smítko, všechno nový, neohmataný, právě sundaná folie. Skoro jsem nechtěla vystoupit.
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ILLUZE: jenže to už je větší radost, tím pádem off topic
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když zjistím, že se ty roky hledání člověka s těma pravýma rukama vyplatily, a najde se...
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    TOMASINO: Já že každej z vás prděl..to by bylo roztomilý :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    pes jak viděl, že spim na zemi, tak mi narval xicht do mýho a spali jsme tak společně....každej z nás měl prdel.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MONROE: tak proč by se nezachovalo, ale pateticky tvrdit, že vždy?
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Těšit se na cokoliv, co jsem strašně dlouho chtěla udělat, a najednou vím, že se to chystá :-)) to těšení se je kolikrát dokonce lepší, než ta samotná věc :-)))
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MONROE: protože tak to prostě nefunguje. ani u lidí. a věř, že koček jsem potkala taky dost. a věnovala jim víc než jen "svobodu" jak to děláš ty.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    MONROE: to si zrovna nemyslím.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MONROE: Protoze kocky jsou magicky... je to hodne zvlastni tvor.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    MONROE: A tohle by si měl přečíst každej, kdo protěžuje psy jako nejvěrnější přátele člověka. Tohle je vážně nádherný..
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    MONROE: paradoxně jsem si vzpomněl na dobu, kdy jsem se vracel do údolí a prohlížel jsem si svítící okno, za kterým na mě tehdy někdo čekal...
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Když jsem v práci, tak si otevřít do pár internetových oken webkamery ze světa. Třeba na islandskou přírodu a nebo s napětím čekat, až se losi ve švédsku příjdou najíst do krmelce. Prostě sedět v Praze, ale být úplně jinde. Vlastně vůbec nepotřebuju cestovat.
    SAMANOVA006
    SAMANOVA006 --- ---
    na místě, kam jsem si ve vlaku sedla, bylo zvenčí v prachu na okně
    nakreslené srdíčko, které bylo vidět jen když svítilo přes okno slunce.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jezdit na motorce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam