• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    HENKIE
    HENKIE --- ---
    SABRIEL13: Pozorovat letadla a predstavovat si, ze tam jsem ja a kam bych asi letela.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    pozorovat letadla, co přistávají na našem malém letišti
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Jít něco sežrat
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Hrát každý ráno po probuzení sudoku.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    když člověk konečně dokončí práci, kterou dlouho odkládal - to zaklapnutí uvnitř a oddechnutí, že konečně hotovo...
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Dneska jsem seděla v mhd hned v první řadě, a po dlouhý době jela bez sluchátek v uších. Byl to skoro až nový zážitek zaposlouchat se do jednotlivých hlasů konverzujících cestujících, nevnímat slova ale jenom tón hlasu, přemýšlet, který hlas je mi "zvukově" sympatický a uchu lahodící, představovat si, jak asi daný člověk vypadá. :-)
    OLLSON
    OLLSON --- ---
    v archívech nález vtipného záznamu hlasu dědy a babičky od nědělního oběda, jako bych zas seděl u nich v kuchyni a byl malý kluk
    HENKIE
    HENKIE --- ---
    Objevit novou kapelu a poslouchat ty pisnicky porad dokola.
    OTOME
    OTOME --- ---
    spravit hodně opotřebovanuo knihu (učebnici) z knihovny... zalepit izolepou odlupující se hřbet, oblepit okraje předních a zadních desek a pak ten pocit, když se jí dotknu, je najednou taková hebká a jako bych si k ní vytvořila jakýsi vztah :-) Mám pak pocit, jak kdybych jí uzdravila...
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    plnit si malé dětské sny - třeba si koupit černý lak na nehty
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    kdyz Terenek usne
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    jít kolem trafiky, koupit pohled se slonem a poslat ho mamince, jen tak (neb ona slony sbírá :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    a ve vlaku leží dvoukoruna a ja čekám, kdo ji zvedne a bude mít radost....už aspoň měsíc jsem žádnou nepotkala.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    STENNY: ono vůbec takový to když v zimě poprvé po dlouhé době ráno slyšíš řvát ptáky je moc pěkné.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Vejít do pokoje, ve kterym jste dlouho nebyli, a cejtit tu vůni a tak.
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Para stoupajici z mokreho lesa po destive noci
    STENNY
    STENNY --- ---
    Poslouchat sýkoru, jak zpívá... v únoru!
    HENKIE
    HENKIE --- ---
    Při skvělý hudbě v uších si představovat, že to já mám tak krásnej hlas, potichu si zpívat, otevírat přitom pusu a ignorovat lidi kolem.
    RAEL
    RAEL --- ---
    Dát se v metru do řeči s klukem se psem a celou cestu si jen tak povídat. Vůbec se jen tak dávat do řeči s lidma v metru, nebo se na ně aspoň usmívat.
    OTOME
    OTOME --- ---
    když luxuju a jak to udělá takový ten cinkavý zvyk, když se nasaje něco tvrdšího...jak to břinká o tu kovovou část a pak o tu plastovou, je slyšet, jak to putuje... mám vždycky takový pocit uspokojení :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam