• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Chili chilli skvěle zpracovalo dané téma

    http://cilichili.cz/blog/20-cistych-radosti-nasich-zivotu/
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Brzo rano zpracovavat hlinu a pak drzet prvni salek kavy v tresouci se, unavene ruce. Polykat ranni paprsky slunce a sledovat cigaretovy kour, ktery stoupa vzhuru. Je to uz hodne let, co jsem to zazila naposledy. Chci jeste!
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Já spím ráda nahá i v nečerstvých... :-)
    A dneska ráno jsem viděla kosáka, jak se labužnicky koupe v kaluži. Malém jsem kvůli tomu nestihla vlak. :-D
    ADITU
    ADITU --- ---
    Spát nahá v čerstvě převlečených peřinách.
    KETA
    KETA --- ---
    když mě nad ránem vzbudí vůně právě pečícího se chleba
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Vidět nadšení z jara a pohybu u dětí. Zrovna dneska hlouček dětí čekal před obchoďákem CČM a žádné z nich ani na chvilku neposedělo a dvě holky dokonce metaly hvězdy. Tu hvězdu bych měla někdy zkusit, je to už tak dááávno....
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    vzit kytaru a pridat par tonu k tomuto: http://www.youtube.com/watch?v=TvH5pCYPNdg
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Jeji ranni nadra na mych zadech.
    HANNA
    HANNA --- ---
    vůně čerstvě namleté ranní kávy
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    davat veci do zrovna slozenyho novyho kusu nabytku :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    po dlouhé době vytáhnout už uklizenou krabici s náramky, vybrat vhodné barvy a vzít si je na sebe
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Na vrcholu rozkose prestat, obejmout se a prozivat. Uzit si orgasmus, pokud to do nej stihne prejit, nebo se dale milovat
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Vzít si dovolenou v den narozenin a prožít takový den podle svého.
    VERKULENT
    VERKULENT --- ---
    Zvuk kroku moji mamy stoupajici vzhuru po schodech a hadani, jestli zaklepe na dvere meho pokoje a nebo pujde naproti do sve pracovny. Musim si udelat vylet Domu na vikend.
    AMYMAL
    AMYMAL --- ---
    Po vyčiětění zubů ponořit kartáček pod prudkej proud vody a sledovat jak se vyplachujou zbytky pasty..nevím proč, ale od dětství mě to fascinuje.)
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    vůně peřin, které se větrají na balkoně v "jarním" slunci
    STENNY
    STENNY --- ---
    Stát na slunci, vyhřívat se a pomalu, vědomě loupat jablko nebo vajíčko natvrdo.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Kazdy rano, kdyz jedu tramvaji pres Chotkovy sady a prede mnou se otevre cela Praha, vzdycky koukam z okynka a kontroluju, jestli je vsechno na svym miste :)
    HENKIE
    HENKIE --- ---
    SABRIEL13: Pozorovat letadla a predstavovat si, ze tam jsem ja a kam bych asi letela.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    pozorovat letadla, co přistávají na našem malém letišti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam