• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KETA: žiši, poslední měsíc přesně tohle dělám - očichávám kdejakou růži, i ty co vystrkují květy zpoza plotů :)
    KETA
    KETA --- ---
    zabořit nos do krásné, voňavé růže (nebo jiné květiny), čuchat a čuchat a snažit se udržet si tu vůni v sobě co nejdýl
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Neskutečně mě naplňuje si za slunného rána dát cigárko na balkonu a pokecat se všemi sousedy jestli rostou houby, jaké bude počasí a co se děje ve vsi. Kolikrát člověk poklábosí i s cizími - vesnický život je v tomhle moc fajn!
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    vstat pred svitanim a vychutnat si vklidu tu nadheru...obycejna,ale fascinujici podivana
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Jen tak začít plakat, vybrečet se, a zas se usmát.
    LFE
    LFE --- ---
    Kdyz pozde vecer uleham do postele s knizkou - nejlepe po dni, kdy jsem udelala kus prace, coz me hreje u srdce a pred sebou nemam uz nic, nez zhruba pul hodiny cteni, kdy si jen tak hovim v perinach a pak jeste chvilky bajecneho spanku.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Dívat se, jak se večer slunce snaží probojovat mraky, aby před západem ještě zasvítilo.
    SHANTI11
    SHANTI11 --- ---
    koupit si jen tak knizku =) nebo dve =) ten papir strasne krasne voni =)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Mojí malou radostí je brát při nákupu velký košík z řady, kde je jich nejvíce a uklízet ho do té, kde jich je nejméně. :-)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Usmivat se pri zacpe na dalnici na ridice co stoji vedle me. A kdyz se usmejou zpatky nebo gestikulujou stylem "stoji to za hovno co?" Nebo "vsak co uz" :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    CRAZY_IVAN: s bílou šálou kolem krku a bekovskou s brýlemi?
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    jízda na kole:) ten pocit volnosti a svobody...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    pohled na veterána před barákem a čekající kocour za oknem
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Tahle je mozna spis velka. Prijedu do Stockholmu a dozvim se o prave probihajicim Kulturfestivalu. Uz to je mala radost. A pak zjistim, ze v ramci nej hraje Manu Chao. Na dohled od nejskvostnejsi ctvrti... Nikdy se mi nepovedlo ho videt, kdyz hral v CZ a na vytouzeny dovoleny mi byl naservirovan na stribrnem podnosu :-)
    KLEER
    KLEER --- ---
    voda. bazény, lomy, přírodní nádrže, a hlavně to moře..
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Počkat si na ten největší možnej vichr, popadnout flétnu a jít hrát na nejvyšší kopec
    JANITA
    JANITA --- ---
    Koukat se do mraků a korun stromů, ležet někomu na břiše a žvýkat kousek suché trávy... poslouchat ticho a sladit dech...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Poslouchat sousedovic bambusovou zvonkohru ve větru.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    objevit novou skladbu, hudební skupinu nebo celý proud
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Vystoupit z metra na poslední chvíli, protože koukám, co ten vedle mě čte, hraje, žďuchá do esemesky...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Takovy ten pohled te nejdulezitejsi osoby, ktery beze slov vzdycky zvladne rict uplne vsechno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam