• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Tahle je mozna spis velka. Prijedu do Stockholmu a dozvim se o prave probihajicim Kulturfestivalu. Uz to je mala radost. A pak zjistim, ze v ramci nej hraje Manu Chao. Na dohled od nejskvostnejsi ctvrti... Nikdy se mi nepovedlo ho videt, kdyz hral v CZ a na vytouzeny dovoleny mi byl naservirovan na stribrnem podnosu :-)
    KLEER
    KLEER --- ---
    voda. bazény, lomy, přírodní nádrže, a hlavně to moře..
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Počkat si na ten největší možnej vichr, popadnout flétnu a jít hrát na nejvyšší kopec
    JANITA
    JANITA --- ---
    Koukat se do mraků a korun stromů, ležet někomu na břiše a žvýkat kousek suché trávy... poslouchat ticho a sladit dech...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Poslouchat sousedovic bambusovou zvonkohru ve větru.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    objevit novou skladbu, hudební skupinu nebo celý proud
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Vystoupit z metra na poslední chvíli, protože koukám, co ten vedle mě čte, hraje, žďuchá do esemesky...
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Takovy ten pohled te nejdulezitejsi osoby, ktery beze slov vzdycky zvladne rict uplne vsechno.
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Drncavej vagon a hlavu z okenka. Zluta pole kolem a jsem kralovnou vlaku.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    ležet v pět ráno na lehátku v bazénu a koukat, jak se hvězdy pomalu rozpouštějí ve svítání
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ten pocit spokojenosti, když nám připravuji večeři a většina jídla je z naší zahrady a pečivo vlastnoručně upečené...
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Jízda páternosterem.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    Ten pocit, kdyz je kerka hotova, a clovek si prohlizi tu nadheru :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Napsat oslavnou epopej sám o sobě!
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    ten pocit kdyz docitam knizku...
    Na jedne strane se clovek tesi co bude cist dal, na druhe je mu lito, ze tahle uz konci....
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    probouzet se vedle něj několik rán za sebou
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    Nejvíc milé konzultace, kterých jsem se původně trochu bála a víc inkoustu pod kůži :3
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když se z rozpáleného chodníku při dešti odpařuje pára.
    KALLISTO
    KALLISTO --- ---
    Máme tu v lese tři rybníky plné neskutečně líných kaprů. A když je polední pařák, jen tam tak levitují v temně zelené vodě, po hladině, pihovaté slunečními paprsky, pobíhají vodoměrky a všude kolem voní jehličí a lesní bahno (ne takové to sladce rybniční). Lehnete si na břicho na dřevěnou lávku vedoucí k betonovému chrochtadlu (nejsem rybář, ani znalec stojatých sladkých vod, netuším, k čemu to slouží, ale chrochtá to :). Pak strčíte ruku do té teplé vody (která je od deseti centimetrů hlouběji výrazně studenější) a ti vyhřátí sametoví kapři se vám čas od času prosmeknou dlaní, že má až člověk pocit, že by je mohl jen tak vylovit. Datlové posílají zprávy morzeovkou po celém lese, na palouku za vámi vrzaj cvrčci a v lese skřípou stromy, jak fouka vitr.. a to nemluvím o občasném zaržání koní na pastvištích cca 2km daleko, které dolehne až sem..
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    čítať v slovenčine
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam