• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    Že zprovoznim kamna ještě před zimou!
    Pak budu v mihotání plamene upíjet čaj v papučích ve tvaru buldoků, pozorovat oknem osvětlený klášter a věnovat se věcem pro radost
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    asi před týdnem se pán v tramvaji ptal,, kolik je ještě zastávek na větrník. Někdo mu to řekl, další ukazoval na desku se svítícíma zastávkama. On děkoval, že si nevšiml, že jede po 20 letech tramvají a že je rád, že zjistil, jak otvírat dveře.
    Když vystoupil, upravoval si vlasy ve skle tramvaje... .)
    HELA
    HELA --- ---
    Dostala jsem na farmářských trzích od květinářky růži:)
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Mě poslední dobou hodně těší pečení domácího chleba. Pomazlit se s tím hebkým a teplým těstem, udělat krásný bochník a pak pozorovat, co se s ním v troubě děje.
    RAEL
    RAEL --- ---
    Podívat se do cizího sklepa, na poklady co tam někdo má a vědět, že jsou podobné jako mám doma... Pozdravit je jako staré přátele.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Kdyz po probuzeni najdete v mobilu hezkou zpravu, hned se vam vstava lip a s usmevem.
    HELA
    HELA --- ---
    a dneska mě hrozně bavilo pozorovat prodavače na farmářských trzích, jak sestavujou kytice. Těch barev! :)
    HELA
    HELA --- ---
    KALHOTKA:
    KLEER: jé, teď jsem si vzpomněla, jak jsem jako malá sledovala z tramvají vedle jedoucí autobusy (a naopak) a brala to jako závod - měla jsem vždycky radost, když ten "můj" dopravní prostředek dojel dřív :)
    KLEER
    KLEER --- ---
    Jarový bublinky, co při každým použití vycházejí z uzávěru .. jsou tak milý!
    KLEER
    KLEER --- ---
    KALHOTKA: já to miluju, když stojí na semaforu dvě auta, nebo ještě líp šalina s autem, když vypadají, jak kdyby se připravovali na start a dramatickej závod :)
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    potkat ve čtyři ráno na benzínce uprostřed Německa někoho, kdo mluví česky
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    snažit se podle přízvuku odhadnout, ze které části ČR je člověk, se kterým právě mluvím
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Ta setkání, kdy si na opuštěné chatě v horách popovídáte s někým "cizím" hluboce a opravdově a další ráno zase každý vyrazí svým směrem na cestu a už se nikdy neuvidíte...
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    když ztratím nějakou věc, drobnost, kterou jsem měla ráda (naposledy třeba ručně šitý deníček s kresbami), tak chci věřit, že ji najde někdo, komu udělá radost.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    nechávat po sobě stopy - bombičky z pera a drobná origami
    a nacházet cizí stopy podobného druhu
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ZUSKA: a ještě lepší najít je "nevybalený" a čekat jestli vevnitř bude jeden nebo dva. něco jako kinder vajíčko.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    OLLSON: na tohle jsem úplně zapomněla :) díky...

    jako děti jsme to dělávali se staniolem od tabulkových čokolád... čím větší tím lepší ;-)
    OLLSON
    OLLSON --- ---
    kdyz vyhladim prstem obal fidorky nebo nugatu z bonboniery
    IN_DIE
    IN_DIE --- ---
    když přijdu unavená/rozmrzelá z práce a doma mě radostně přivítá pejsek. tu radost na mě vždycky přenese.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ta radost, když jsem si vzpomněla, jak udělat oči a uši zvířátkům z kaštanů a ty obdivné pohledy našich dětí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam