• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    projíždět takhle na carodky venkovem a vidět. jak se v každé dědině stavi majka a chystá hranice...
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    Stojici na zastavce koukam na nebe a letim.
    Vune ktera mi pripomina stare casy.
    Nechat na zastavce knihu a z pozadi koukat jakeho ctenare si najde.
    Stat schovana a bafat na cizi lidi na ulici.
    Ponorit si ruku do barvy a koukat jak krasne steka.
    Hladit ruzne hebke materialy se zavazanyma ocima a hadat co to asi je.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Setkat se s někým, koho mám pocit, že znám odjakživa, ačkoliv ho vidím poprvé v (tomto) životě ..
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Poprvé vidět oblíbený film.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Pokaždý mi vykouzlí úsměv na tváři doprovázený zasněným výrazem, když vidím pár již dávno odrostlý pubertálnímu věku, který jde po chodíku a drží se za ruce. Jako dneska, bylo jim tak 45 let a mě to přišlo prostě krásný a romantický. To neobyčejně obyčejné gesto, jako je držení se za ruce, že se prostě nestydí na veřejnosti tímto způsobem dát najevo, že k sobě patří...
    LFE
    LFE --- ---
    Pozorovat psa, kdyz vita sveho pana...Ta nekontrolovatelna radost, kazda bunka jeho tela se zmita v extatickem tanci, rozzareny vyraz a napjate oci, nic neni v tu chvili dulezitejsi. A to vse "jen" proto, ze se shledal s nekym, koho ma rad.
    Plus jsem dnes nasla v lese ptacka zamotaneho do vlasce a pomohla mu na svobodu. Male krehke telicko se mi tetelilo v rukou, byl tak drobny, ze jsem se bala, abych mu neublizila a pak odletel do nebe. To bylo vyborny .-)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    čistit si zuby novým zubním kartáčkem
    N_I
    N_I --- ---
    je po desti a kosove si stestim pletou noty

    ikdyz cestou do prace, vonelo to jarem pekne, pohled na seriky,
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    vůně pokoje, když rozvěsím právě vyprané záclony
    BIDA
    BIDA --- ---
    stoupnout si v podvečer na terasu a rozčesávat si vlasy kartáčem
    STENNY
    STENNY --- ---
    Zhluboka se nadechnout a cítit vůni pryskyřice, kouře, květů... tu nenapodobitelnou směsku vůní a pachů jarního večera.
    SHANTI11
    SHANTI11 --- ---
    vařit společně s mamkou večeři pro celou rodinu
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    nechat si pomoct při mytí vlasů
    GAF
    GAF --- ---
    Brát sousedům smetí za jejich dveřma vždycky když jdu kolem. Myslím, že dodnes neví kdo to za ně vyhazuje a nevím jestli si toho vůbec všimnuli.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Poslouchat otevrenym oknem zvuky vecerni Prahy - jak si lidi povidaji, vari veceri, cinka nadobi, do toho projizdi tramvaj....bavi me ten cvrkot :)
    HELA
    HELA --- ---
    Namíchat si do velkého hrnku dva různé sáčky ovocného čaje a čekat, jaká nové příchuť z toho vyleze :)
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Když vám děda dá džbán spolu s přesným počtem mincí a pošle vás do hospody pro pivo.
    LFE
    LFE --- ---
    Okamzik, kdy jsou v parku volne retezove houpacky a zadni spratci v dohledu...pustit do sluchatek hudbu, nasednout a svistet vzduchem, zaklanet hlavu dozadu pri zpetnem zhoupnuti, svihat nohama nejvic, jak to jde a letat jako zamlada.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    být venku ve chvíli, kdy se rozsvítí pouliční osvětlení a pozorovat, jak lampy září víc a víc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam