• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    BIDA
    BIDA --- ---
    stoupnout si v podvečer na terasu a rozčesávat si vlasy kartáčem
    STENNY
    STENNY --- ---
    Zhluboka se nadechnout a cítit vůni pryskyřice, kouře, květů... tu nenapodobitelnou směsku vůní a pachů jarního večera.
    SHANTI11
    SHANTI11 --- ---
    vařit společně s mamkou večeři pro celou rodinu
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    nechat si pomoct při mytí vlasů
    GAF
    GAF --- ---
    Brát sousedům smetí za jejich dveřma vždycky když jdu kolem. Myslím, že dodnes neví kdo to za ně vyhazuje a nevím jestli si toho vůbec všimnuli.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    Poslouchat otevrenym oknem zvuky vecerni Prahy - jak si lidi povidaji, vari veceri, cinka nadobi, do toho projizdi tramvaj....bavi me ten cvrkot :)
    HELA
    HELA --- ---
    Namíchat si do velkého hrnku dva různé sáčky ovocného čaje a čekat, jaká nové příchuť z toho vyleze :)
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Když vám děda dá džbán spolu s přesným počtem mincí a pošle vás do hospody pro pivo.
    LFE
    LFE --- ---
    Okamzik, kdy jsou v parku volne retezove houpacky a zadni spratci v dohledu...pustit do sluchatek hudbu, nasednout a svistet vzduchem, zaklanet hlavu dozadu pri zpetnem zhoupnuti, svihat nohama nejvic, jak to jde a letat jako zamlada.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    být venku ve chvíli, kdy se rozsvítí pouliční osvětlení a pozorovat, jak lampy září víc a víc
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Když vidím ve městě na někom něco pěkného, pochválit mu/jí to... jeden červený knoflík na tmavém kabátě, hezké šaty nebo boty... líbí se mi, jak se ten člověk jakoby rozzáří a potěší ho to...
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    Jako každé jaro, i letos si užívám procházet pod rozkvetlým stromem u kterého se střídají brigády včel.
    Ten strom skoro magicky bzučí, hučí, ševelí až vibruje a z koruny polehoučku odpadávají okvětní lístky - jako když sněží.
    Mohla bych tam sedět celý den a stále by mě to bavilo :c)
    HANNA
    HANNA --- ---
    vůně kávy, skořice a vanilky na chodbách ranního domu
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    zkoušet z fotek poznávat, co se zrovna tančilo... a u některých si být prostě jistá
    GAF
    GAF --- ---
    Nevím, jestli se to počítá, když je to jenom jeden výskyt. Pořídil jsem vytoužené široké štikátko na nehty za 70 korun a nechápu, proč jsem si tak drahou věc koupil... ...a doma zjistil, že má ten úžasný pogumovaně-měkký povrch, co se zatahuje po poškrábání a je opravdu bytelné. A vlastně i dost jednoduché, bytelné a přitom pěkné. Tak to rozhodně je malá radost, co prosvětlila den.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    dnes jsou u nas ve vysocanech na obloze celkem zretelne videt hvezdy
    HELA
    HELA --- ---
    pozorovat žluťáska, který poletuje dole u sousedů na zahrádce :)
    LFE
    LFE --- ---
    Prvni jarni dny, kdy ptaci nad ranem jeste za tmy ohlusuji svym zpevem a prekrikuji se jeden pres druheho, oznamuji konec zimy...Ten pocit, ze stoji za to zit, aby to clovek mohl za rok zazit znova.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Když ráno vstanu a mám kuchyni zalitou hustým oranžovým světlem vycházejícího slunce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam