• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Když se v noci kouknu na hodiny a je 3.14. :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Když přijdu domů, po dni, kterej stál v práci eufemisticky za starou bačkoru, a on na mě čeká s uvařenou večeří. Víc takových návratů (i bez toho předchozího :-D)
    MAHDALENA
    MAHDALENA --- ---
    nechat si zahrát ukolébavku na kytáru od kamaráda přes telefon
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Probudit se v novém městě, objevovat jeho krásy a toulat se už od brzkého rána malebnýma uličkama. Objevovat na každém rohu architekturu, zapadlé krámky a kavárničky :)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Procházet dopoledním slunným dnem náměstí. Člověk potkává maminky s dětmi, sem tam nějakého dělníka a také stáří s holí. Prosvícené šedivé vlasy, pod kterými se starý obličej rozsvítí s pozdravem. Je paráda se se všemi v kavárničkách nebo na ulici zdravit, poklábosit se sousedy, od známých se dozvědět co se kolem děje, usmívat se, nechávat se na přechodu pouštět usmívajícími se řidiči.
    On když někdo září, rozzáří i celou ulici kolem a to je tááák nakažlivá krása, povím vám...
    SOOKIE
    SOOKIE --- ---
    GAF: jo, to je nadhera ;) a urcite to bude tebou ;)
    GAF
    GAF --- ---
    SOOKIE: to jsi mi připomněla - vidět na večerním nebi oblohu vymalovanou souvislou barvou bez mraků velmi podobnou ikoně Random_night. S přechody tu jemně dofialověnými, tu jemně dotyrkysovanými. Někde tmavší někdy světlejší. Nevím čím to je, mnou nejspíš ne, rok od roku je to častější.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Cestou do práce, hned vedlejší barák, přízemní byt. Vídávám často položené květiny na parapetu. Poprvé jsem to považovala za náhodu, nejdříve to byly tulipány, pak šeříky, dnes růže. Květiny nejsou čerstvé, vypadá to, že dotyčný je nosí večer. Že by neznámý ctitel?
    SOOKIE
    SOOKIE --- ---
    jít za soumraku ven, pozorovat oblohu, jak postupně tmavne a začńou vyskakovat hvězdy, jedna za druhou :-)
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    sfoukávat odkvetlé pampelišky a těm co ještě nemají chmíří odtrhávat žlutohnědé "čepičky"
    a vůbec odendavat uschlé části žijících rostlin (spodní listy a odumřelé větvičky)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Barvit vybledlé oblečení na tmavomodro. Dnes jsem si pořídila dvě nové košile, blůzu, tílko a šálu - a každý kus je modrý trochu jinak... :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Zasadit si něco na zahradě - to napětí a radost, když to poprvé vykvete... letos šeřík... strašně se těším, až si poprvé čichnu k jeho květům...
    RIMMSI
    RIMMSI --- ---
    V létě na šumavské chalupě vyjít čerstvě oholen na verandu jen v kalhotech, s kávou a cigaretou a vychutnávat si slunce...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    projíždět takhle na carodky venkovem a vidět. jak se v každé dědině stavi majka a chystá hranice...
    _VYKUTALENA_
    _VYKUTALENA_ --- ---
    Stojici na zastavce koukam na nebe a letim.
    Vune ktera mi pripomina stare casy.
    Nechat na zastavce knihu a z pozadi koukat jakeho ctenare si najde.
    Stat schovana a bafat na cizi lidi na ulici.
    Ponorit si ruku do barvy a koukat jak krasne steka.
    Hladit ruzne hebke materialy se zavazanyma ocima a hadat co to asi je.
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    Setkat se s někým, koho mám pocit, že znám odjakživa, ačkoliv ho vidím poprvé v (tomto) životě ..
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Poprvé vidět oblíbený film.
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Pokaždý mi vykouzlí úsměv na tváři doprovázený zasněným výrazem, když vidím pár již dávno odrostlý pubertálnímu věku, který jde po chodíku a drží se za ruce. Jako dneska, bylo jim tak 45 let a mě to přišlo prostě krásný a romantický. To neobyčejně obyčejné gesto, jako je držení se za ruce, že se prostě nestydí na veřejnosti tímto způsobem dát najevo, že k sobě patří...
    LFE
    LFE --- ---
    Pozorovat psa, kdyz vita sveho pana...Ta nekontrolovatelna radost, kazda bunka jeho tela se zmita v extatickem tanci, rozzareny vyraz a napjate oci, nic neni v tu chvili dulezitejsi. A to vse "jen" proto, ze se shledal s nekym, koho ma rad.
    Plus jsem dnes nasla v lese ptacka zamotaneho do vlasce a pomohla mu na svobodu. Male krehke telicko se mi tetelilo v rukou, byl tak drobny, ze jsem se bala, abych mu neublizila a pak odletel do nebe. To bylo vyborny .-)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    čistit si zuby novým zubním kartáčkem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam