• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    GAF
    GAF --- ---
    Běžet / jít uprostřed silnice v čas, kdy je jasný že tamtudy nic nepojede, jako například teď a vnímat to padnuté ticho, co v sobě nese ozvěnu provozu a čerstvosti pohybu v časy jiné.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    probudit se u otevřeného okna a poslouchat dohromady kukačku (ptáka) a zámecké hodiny odbíjejí pět ráno
    (to se nedá nic jiného než vstát a s radostí zadělat těsto na dort :c)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    _JULIE_: Budu vědět, že je tam někde jedna Julie :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Poprvé jsem správně vyhodnotil, že ikdyž je ta fronta u pokladny, kterou jsem si vybral, delší, než u ostatních, budu odbaven daleko rychleji :)
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    TOMASINO: Tak příště, až pojedeš kolem, už budeš vědět:)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když se vrátím domů a za vrátky mne čekají na dvorku dětské kresby princezen a kytek... :)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    BENISH: Na tohle auditko docela hejt, ne?
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    _JULIE_: Tak to je až zvláštní shoda okolností. Když jednou za čas jedu kolem, napadá mě, kdo to taky pozoruje
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Každý rok koriguji výroční zprávy pro několik neziskovek a vždycky mám hroznou radost, čeho se jim za ten rok podařilo dosáhnout. Moje práce se v podstatě nemění, a tak je hezké mít při ní možnost sledovat pokrok v dobré věci.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to mám stejně s mínuskama
    DIVA
    DIVA --- ---
    _JULIE_: mi zas připadalo, když jsem pobývala co šutrem dohodil od moře, že to zní vlastně jak dálnice v dálce, vůně domova ,)
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ...Jít na procházku okolo hráškového pole a mít radost z té jednoduché krásy:
    _JULIE_
    _JULIE_ --- ---
    ANDR3_I: Takhle já se dívám z terasy na obrovské parkoviště Škodovky a když svítí slunce, tak všechna ta přední skla se třpytí jako vlny, a tak si představuju, že je to moře..a šum aut ze silnice šumění moře...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    Když čekám na metro, ono přijízdí, zavírám oči a nechávám si cuchat vlasy, vítám ten vítr a představuju si že jsem na skále u moře :)
    BENISH
    BENISH --- ---
    KRMELEC: no jo, kazdej ale na drogy nema :)))
    TIGRRR
    TIGRRR --- ---
    Když se ráno vzbudim sám od sebe, podívám se na mobil, je 7:59 > 8:00 a začne zvonit budík
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Když se v noci kouknu na hodiny a je 3.14. :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Když přijdu domů, po dni, kterej stál v práci eufemisticky za starou bačkoru, a on na mě čeká s uvařenou večeří. Víc takových návratů (i bez toho předchozího :-D)
    MAHDALENA
    MAHDALENA --- ---
    nechat si zahrát ukolébavku na kytáru od kamaráda přes telefon
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Probudit se v novém městě, objevovat jeho krásy a toulat se už od brzkého rána malebnýma uličkama. Objevovat na každém rohu architekturu, zapadlé krámky a kavárničky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam