• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru

    Házení žábek do vody, zanořování ruky do pytle se zrním, pomalé poklepávání lžičkou na krustu oblíbeného crème brûlée.
    Jaké jsou vaše malé radosti, které vás uklidňují a prosvětlí vám den?
    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ENKATT: vskutečnosti toluen
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Včera si vedle mě v metru sednul starý pán s voněl malířským ateliérem. terpentýnem a barvama. tak jsem tu vůni chytala dokud nevystoupil.
    HELA
    HELA --- ---
    MOIAA: jé, tak to je dvojitá radost, mít vypěstovanou rostlinku jako památku z cest - jedlou a dobrou památku :D To asi příště zkusím, jestli potkám něco vhodného :)
    MOIAA
    MOIAA --- ---
    HELA: přesně tak! Pravidelně zalévám a hnojím :) Ale semínka mám až z Kanárů, tak doufám, že bude stejně tak dobré jako tam!
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EETEE: nám voní celá lipová alej v ulici a nejlepší to je za teplých nocí :-)
    HELA
    HELA --- ---
    chodím se na něj koukat a obdivuju ho skoro každý den :D
    HELA
    HELA --- ---
    MOIAA: u mě první miniaturní zelené rajčátko, i když teda z kupovaných sazenic :)
    MOIAA
    MOIAA --- ---
    Malé první klubající se rajče z rajčat, které pěstuji od semínka :))) Snad teda vyroste.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Miluji vůni rozkvetlé lípy, malá - velká radost posledních dní.
    Naštěstí rostou vždycky nejdále za rohem v ulici, nebo rovnou v té co bydlím. Takže vždy na dočuch! :-)
    Když procházím a cítím tu vůni, zní mi v hlavě Přemyslova píseň "Ó, vy lípy".

    Asi ne nadarmo je ta lípa státním symbolem... ;-)

    Pro mně osobně je ta vůně určitě víc o vlastenectví, než vyhraný hokej...
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    procházet mezi rozkvetlými keři, stromy i zahradami a cítit každou jednotlivou rostlinu zřetelně a jasně oddělenou od ostatních. Začalo to peckovinami a šeříky, pokračovalo to třeba bezinkou, teď voní okrasná roští různých druhů barev a vůní, růže, pivoňky...
    Je fajn "prožít den svým nosem"
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Taková… obzvlášť randomí radost.
    Když zapomenete v lednici hrnek s bílkem, až vyschne, pak ho najdete, klepnete s ním o dlaň a najednou je dno plné drobných, třpytivých úlomků citrínu. :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Večerní sprcha studenou vodou... Obzvlášť v horcích.
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    uz je zase cerven, takze vylezt na balik sena a kochat se krajinou :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    fakt velmi malá radost v neradosti - ale když zjistíte, že se u vás v bytě na zemi spí taky dobře :-D
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Když vás partner v noci automaticky objímá a hledá.
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    minulý týden jsem kousek za Kotvou našla hopika. decentne jsem do něj kopla a odskákal vážně daleko a zůstal v rohu, kam asi moc lidí nechodí. teď jsem šla kolem a už tam není. tak snad někomu dělá radost.
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    NOPOLICE: ano, a bylo to skvely! nefalsovana radost, z toho, ze jsem to prezila :)
    NOPOLICE
    NOPOLICE --- ---
    ELIZZ: konecne si prekonala ten strach z otoceni? ;)
    ELIZZ
    ELIZZ --- ---
    projet se paterem nosterem z prizemi zpatky do prizemi :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    A protože tohle se evidentně líbí spoustě dalších lidí, tak se vám třeba bude líbit tohle

    http://pulptastic.com/50-year-marriage/
    GAF
    GAF --- ---
    Běžet / jít uprostřed silnice v čas, kdy je jasný že tamtudy nic nepojede, jako například teď a vnímat to padnuté ticho, co v sobě nese ozvěnu provozu a čerstvosti pohybu v časy jiné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam