• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tož trvalo jí to 10 let, ale dočkali jsme se :)

    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    když si po plavání namažu úplně celé tělo hydratačním krémem a úplně cítím, jak se ta chlorem vysušena kůže uvolňuje a s ní i unavené svaly.... Ještě lepší je, když mi s tím mazáním třeba zad někdo pomůže... :-)
    BENISH
    BENISH --- ---
    kdyz mi baterie ukazuje 88%
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Když jdu se sluncem v zádech, tak si házím mobilem prasátka do vlastního stínu.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    nosit do práce a na jiné oficiální příležitosti decentní geeky doplňky (třeba náušnice) a sledovat, kdo je pozná a kdo ne....
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Dobrej hotdog
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    kdyz nekde sedime s kamosema na pivku a Max pribehne a skoci mi na klin, kde si lehne
    kdyz pracuju doma a max mi u toho spi na kline
    kdyz koukam na film a max si prijde lehnout vedle me a polozi mi hlavu na ruku
    KAERI
    KAERI --- ---
    Když ráno vylezu na balkon, obejdu "pozemky" (truhlíky) a najdu něco nového, co se urodilo. Dneska jsem objevila své první doma vypěstované rajče!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když se jede po eskalátoru v metru, pruh pro ruce jezdí rychleji. Zkouším při jízdě, jak daleko to dotáhnu, než budu muset vrátit ruku k tělu. A dneska to vyšlo přesně až na konec :-))
    LFE
    LFE --- ---
    Trhat tresne a cely den stravit v kosate korune naseho stromu. Posedavat a splhat ve vetvich, ktere dobre znam, ojidat plody primo ze stopek a pritom se kochat krasou vyhledu z vysky na sousedni louku a lesy.
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    A v poslední době ještě jedna věc, očividně se předháníme se sousedy o lepší entry po úklidu chodby. Vzniklo to tak nějak samo.

    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Kremovat si cerstve oholene nohy a po vstrebani kremu si po nich prejizdet rukou. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    když si lídré dokáží svobodně zamávat
    KAERI
    KAERI --- ---
    BENISH: To musí být radost, sedět si tak pod mostem a trollit...
    BENISH
    BENISH --- ---
    ILLUZE: dokonce je pri tom nekdo vyfotil

    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Jit po ranu po nocni pres louku a vnimat rozjizdejici se slunce odosobnene, z vyklidnenosti dane unavou smyslu po trech dnech minimalniho poctu naspanych hodin. Jakoby paprsky rozehrivaly kuzi nekoho jineho nez jsem ja a jakoby pohled na modrou oblohu byl zahaleny zvlastni atmosferou, instinktem spis nez smysly tusenym zavojem ve vzduchu, visicim mezi realitou a snem, o to vic zpusobujicim pritomnost momentu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když děti vyběhnou na zahradu a mávají vlaku, ve kterém přijíždím z práce domů...
    Překvapily ty milé až zasněné reakce ostatních spolucestujících...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DRAGON: od zvířat se máme ještě mnoho co učit!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam