• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    LFE
    LFE --- ---
    Trhat tresne a cely den stravit v kosate korune naseho stromu. Posedavat a splhat ve vetvich, ktere dobre znam, ojidat plody primo ze stopek a pritom se kochat krasou vyhledu z vysky na sousedni louku a lesy.
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    A v poslední době ještě jedna věc, očividně se předháníme se sousedy o lepší entry po úklidu chodby. Vzniklo to tak nějak samo.

    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Kremovat si cerstve oholene nohy a po vstrebani kremu si po nich prejizdet rukou. :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    když si lídré dokáží svobodně zamávat
    KAERI
    KAERI --- ---
    BENISH: To musí být radost, sedět si tak pod mostem a trollit...
    BENISH
    BENISH --- ---
    ILLUZE: dokonce je pri tom nekdo vyfotil

    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Jit po ranu po nocni pres louku a vnimat rozjizdejici se slunce odosobnene, z vyklidnenosti dane unavou smyslu po trech dnech minimalniho poctu naspanych hodin. Jakoby paprsky rozehrivaly kuzi nekoho jineho nez jsem ja a jakoby pohled na modrou oblohu byl zahaleny zvlastni atmosferou, instinktem spis nez smysly tusenym zavojem ve vzduchu, visicim mezi realitou a snem, o to vic zpusobujicim pritomnost momentu.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když děti vyběhnou na zahradu a mávají vlaku, ve kterém přijíždím z práce domů...
    Překvapily ty milé až zasněné reakce ostatních spolucestujících...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DRAGON: od zvířat se máme ještě mnoho co učit!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zastavit ve stanku u cesty, misto jidla a piti a okolnich lidi mne vic zaujalo, ze par metru od lavicek sedeli dva rackove vedle sebe a naprosto evidentne pozorovali tuhle lidskou smecku, ktery sem byl soucasti. Urcite to i komentovali, potichu, aby to nikdo neslysel. Zdalo se mi ze i smich sem zaslechl..
    Nekdy premyslim nad tim, jak moc jsme pro zvirata smesni tvorove.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    dávat si studenou sprchu uprostřed největšího vedra v jediné sprše v kempu, která nemá střechu :) svítilo na mě slunce a bylo tak horké, že stíhalo ohřát tu ledovou vodu přímo ze studny na teplotu, která nezpůsobuje tepelný šok :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Bude bouřka a já jsem schovávala z balkonu chilli jenom v sarongu a přišel vítr a hladil mě po nohou a celou mě objímal, prsty mi vjel do vlasů a kradl mi dech ze rtů a na krátkou chvíli jsme se téměř milovali. :)
    NATUSINA
    NATUSINA --- ---
    Když jedu taxikem, vymýšlím si život, který bych chtěla žít, ale nežiju. Jednou jsem psycholožka, jednou těsně po svatbě.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Tak dnes jsme si to rázovaly s dcerou po rozehřátém chodníku, já úplně bosa, ona v ponožkách, a minuly jsme paní středního věku se psem. Po chvíli nás zase předešla a jak nás míjela, hodila po mně takový lehce provinilý úsměv a já koukám, že si boty nese v ruce :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAERI: A pak pokračovat v chůzi i za deště, louže jsou hrozně teplý.
    KAERI
    KAERI --- ---
    Projít se bosýma nohama po nahřátém asfaltu/betonu.

    Když je před deštěm ve vzduchu cítit ozón.
    SHANTI11
    SHANTI11 --- ---
    když mi pod rukama pomalu vzniká povídka... a když sama postupně zjišťuju, co jsou vlastně mé postavy zač :)
    BENISH
    BENISH --- ---
    kdyz pod koly krupne kureci hrudnicek prasacky jedouciho cyklisty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam