• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Sázet kamarádům do květináče pecky od jablek, žaludy a tak. A mít radost, když náhodou vyklíčí :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Když mě obejme a přivoní si k mým vlasům... nevím proč je to hrozně hezký, ale je.
    RAEL
    RAEL --- ---
    Chvíle když jdete lesem a 10 metrů před vámi stojí na pěšině srna. Kouká na vás, vy na ní.. Pak se tak ladně otočí a odejde o kousek dál, kde na vás dál kouká z křoví. Jako ve snu.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    poslouchat v mrazivé noci padání listí ze starého ořešáku - jak vždycky zašustí a pak se list snáší dolů a občas cinkne do dalšího listu, který padá s ním
    KIA
    KIA --- ---
    Kdyz si umyju vlasy tim nádherné vonicim samponem a cítím tu vůni jeste kdyz jdu spat:))
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Z posledních dnů:
    Když se mi podaří trefit černý čaj přesně tak sladký a přesně tak kyselý jak mám ráda.
    Když brzdící CityElefant zní jako T-Rex v Jurskym parku, nebo když vlak blížící se v protisměru na vedlejší koleji vydává stejný zvuk jako stíhačka imperia TIE Starfighter... :)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    kazdy rano, kdyz vybehnu pred dum a tam sedi ten "nas" zebrak, usmeje se a vola na me: Ciao Bella!!! Que tu es magnifique aujourd´hui !
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Veverka, co leze po stromech před naším vchodem a cpe se oříškama

    WP 20151024 14 37 04 Pro1
    https://www.youtube.com/watch?v=0zO2FpwikS0
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Amelie by mela z 2+1 nepochybne radost, to jsou mi fakt malý radosti
    posli aspon adresu, at vam muzu poslat pohlednici
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Skákat do hromady listí :-)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    TAMARIX: Tak tohle me definitivne pobavilo. Stejne jako nejspis kazdyho kdo kdy delal v nejake moderni tovarne.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LUCIASHECK: Přesný. :-) Zcela jsem propadla této knížce - https://www.bux.cz/knihy/176159-zazracny-uklid-poradek-jednou-provzdy.html a s každou věcí danou do krabice "na pryč" přichází ne malá, ale velká vlna radosti. :-) A co teprve až budou ty krabice a pytle pryč! Nejvíc se těším na závěrečné probírání různých dopisů, deníčků a fotek u sklenice jahodovýho (i višňové nůže být..) vína a následný ohníček na zahradě. ;-) To bude jedna velká radost! Juchů!!! :-)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JVMLOK: my zas do naší monstrózní knihovny konečně máme co dát :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    LUCIASHECK: Mam obdobny zazitek. Akorat s tim zjistenim navic, ze potrebuju novou knihovnu :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Že jsme se dneska zažrali do úklidu a už nebydlíme v 1+1+skladiště, ale v plnohodnotné 2+1 :-))
    EETEE
    EETEE --- ---
    Poměrně často potkávám (pana) Jirku Chalupu ze Studia Kamarád.
    Že můžu mít sebehorší náladu, ale pan Chalupa mi vždycky vykouzlí úsměv...
    Stejně jako i dneska ráno. :-)
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    Kupuju knihy, v podstatě do sbírky, protože vlastně jen málo kdy je čas začít knihu číst okamžitě (raději čtu stylem celá kniha přelouskaná za víkend než měsíce číst pár stránek a ke konci zapomenout, co bylo na začátku). A tak můžu zažívat ten čarokrásný a leckdy i mrazivý pocit, kdy si mě "kniha najde". Děje se to tak, že "náhodou" vytáhnu knihu z knihovny, kterou mám koupenou třeba i půl roku, začtu se a zjistím, jak moc události / postavy / text celý nebo jen určité pasáže v knize rezonují s tím, co zrovna prožívám. Taková jako by rada, inspirace a pomoc z vyšších sfér...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    naučila jsem se dělat snídaně do postele i ve všední den před prací... stejně se musíme najíst a probudit milého kávou a koláčem....to je paráda
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    V návaznosti na tohle [ ILLUZE @ Zjištění ] - bylo fajn náhodou na toho strojvedoucího druhý den natrefit a moci mu poděkovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam