• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    EETEE: ten pocit když praskne, udělá měkký lup a celý se to rozlije po jazyku.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Na schodech v metru jel kluk, v ruce kelímek od "bubble tea", čaj vypitý, na dně jen kuličky. Naplnil brčko vždy pečlivě jednou kuličkou, kterou pak vdechnul a vychutnal.
    Potěšilo mně to, protože to občas dělávám taky... :-)
    HELA
    HELA --- ---
    plnit postupně krabici vánočními dárky pro různé lidi - včera jsem přidala už skoro poslední :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    Vdechovat vůni horkého mléka a hřát si dlaně o hrnek.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Zahnat smráďata po "velkém pomáhání" do postelí a sednout si pak v klidu a lepit cukroví v provoněném patře u písniček z 80.-90. let. A nechat k tomu připlynout vzpomínky na tuhle dobu :)
    Jo, krásný večer to byl :))
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Mistr výtahovýho small talku ze sedmýho patra. Před týdnem o počasí, včera o snídaních.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Jednou za čas řádně opečovat celý botník a zjistit, že mám spoustu krásných bot :-)
    TEDOVSKY
    TEDOVSKY --- ---
    rozbití rosolové krusty v třívsrtvém jogurtu a násladné nabírání všech tří vrstev jogurtu. rosol - jogurt - čokoláda tak, aby se jogurt nenamíchal .)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A teď nově objevené potěšení - chystání nadílky do adventního kalendáře pro děti místo klasického předání A4 papírového kalendáře s čokoládou :-)
    Těším se na ráno...

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Koukání do ohně svíčky... Zahřívání bříšek prstů horkým voskem...
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    poridit si neco novyho do bytu, jako treba veselej koberec, a pak se kochat, jak to tu mam pekny :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Zbožnuju, jak mi voní ruce po zpracovávání těsta na cukroví!
    To je činnost, kterou asi nikdy nepřenechám nějakému kuchyňskému spotřebiči.

    ...možná to sem ani nepatří, protože je to velká radost! :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    našla jsem na ulici kuličku pamelníku a šlápla na ní. křupla přesně tak jak má.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    miluju spat dopul tela a jak se ke mne namackne muj pes :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    podělit se o cigára v nejnervóznějším momentě před zkouškama :)
    KLEER
    KLEER --- ---
    Moje kuchyně. Mam v ni okno s výhledem přímo na hrad Špilberk a na parapetu květiny. Miluju, když si to okno pootevřu, stoupnu si do dlouhých jemných bílých záclon a nechám se ovívat lehkým větříkem. A cely to prostupuje slunce.. Je to můj moment klidu a tak trochu sentimentalni radosti, že žiju a můžu zažívat tyhle drobnosti. Dneska me to fakt dojalo, tak jsem to sem musela napsat .)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    TAMARIX: :-)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ILIEN: Tak to je hodně vtipný. :-)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Sázet kamarádům do květináče pecky od jablek, žaludy a tak. A mít radost, když náhodou vyklíčí :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Když mě obejme a přivoní si k mým vlasům... nevím proč je to hrozně hezký, ale je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam