• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    MORGAIN: kamarad mi rikal to same. Nasetril kila padesatek za par let ...desetitisice. Rozhodne fajn napad.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KLAIR: Já to ve skutečnosti asi až tak nepotřebuju - nemívám problém s tím mít peníze, obvykle mi spíš chybí ty dny volna z práce, ale stejně se mi nápad líbil a mohu se to pak rozhodnout utratit i za něco jiného...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MORGAIN: hele ale to by mohlo fungovat
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Jedni známí mi poradili, že mají doma kasičku, do které hážou padesátikoruny, a pak za to jedou na dovolenou. Pade je taková částka, kterou člověk tak nějak nikdy nepostrádá, ale přitom se přes ně dá našetřit vlastně docela dost peněz. Tak jsem si taky pořídila kasičku. A mám vždycky hroznou radost, když mi v obchodě vrátí pade... vždycky si ho syslim a radši platím jinýma penězma a doma si ho hodím do kasičky :-).
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Když dá člověku plusíček za obrázek generátor obrázků Gamates :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    EETEE: To mi připomíná, jak jsem dřív u vrácených mincí kontrolovala vyražený letopočet a radovala se, když byl u každé jiný. Musím to zas někdy zkusit.
    EETEE
    EETEE --- ---
    Dnes bylo milé a potěšující, když mi někde v obchodě vrátili tři nablýskané (jako nové, leč z r. 2014) desetikoruny...

    Ještě větší radost mi ale udělalo, když jsem je pak (přiznávám, hodně neochotně) podala staršímu Vietnamci ve večerce, a ten svojí ne-úplně-dobrou češtinou zavýskl "Jééé, nový!!!"... :-)

    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Udělal mi radost el. výboj na nádraží. Tedy spíše myšlenka na člověka, který z něj byl vždycky paf. Vzpomínky :-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    dostat koblihu od pána co je smaží před pekařstvím na trhu. jen tak, protože má radost, že se nám ten jeho friťák líbí a je fajn den.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Skoro kazdy den se cestou do prace za jednim domem tvori vetrny vir z listi. Je to uplne hypnotizujici pohled!
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    HOUBOVAPASTIKA: + vidět někoho, že to dělá taky. :-)
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Našla jsem v půjčené učebnici vylisované čtyřlísty :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Když řidič tramvaje schované v nájezdu vzadu za jinou se už rozjel, posunky se mne zeptal, jestli jsem chtěla nastoupit - po zjištění, že ano, fakt zastavil...
    V centru Prahy, v ranní špičce...
    A ta jeho radost, když jsem mu po vystoupení z tramvaje poděkovala a zamávali jsme si :-) Milé ráno :)
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když se podaří, že věci (žel. přejezd, oranžový semafor...) blikají do rytmu písničky, co poslouchám. :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Když se blížim k autu na parkovišti, tak mackam dalkove odemykáni tak, ze to vypadá, ze auto blika radosti, ze me vidí.. Blik,blik,blik,blik. Neco jako když na vás skáče pes :D
    BENISH
    BENISH --- ---
    delat uplne prvni stopy do snehu a doma pak radostne dostavat zkurvenou sul z bot!
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    lodě a parníky
    HOUBOVAPASTIKA
    HOUBOVAPASTIKA --- ---
    Zastavit se na mostě nad řekou, a pozorovat říční ptactvo (volavky,..)
    MARI
    MARI --- ---
    rozmichat lzickou penu v espressu
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    když sýkorky objeví nové misto se semínky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam