• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    TRISSIE: a stín a kyslík :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    včera jsem načala první opravdu náš broskvový džem. voněl a chutnal po létě a i když toho na zahradě už roste docela hodně (a džemů jsem z toho vyrobila spoustu), tak zrovna u téhle si to nějak sedlo, že díky mé práci je svět o něco hezčí místo, protože v něm roste strom, který dává ovoce...
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    to, jak Praha vypadá z Libeňského mostu.
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    .. přijít po několika hodinách práce na zahradě - ve které žije babí léto - dovnitř do domu a cítit takovu tu vůni větru / suché země / Slunce / větví, která se od mého dětství nemění ..
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    stát pod ořešákem když zrovna ty velké tvrdé hnědožluté listy padají
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ELSINOR: Mne takhle jednou trosku zavarila jedna klientka na akci, kde jsem licila vic lidi od nich z firmy. Ted budu citovat: “kdyz jste se mi starala o cecky, tak to bylo super, ale tohle je jeste lepsi” :-D ty pohledy staly za to :-D ale i tak to byla super mala velka radost :)
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    průvodčí, která mi právě štípala lístek ve vlaku na cestě na punkrockovej koncert, má na nohou ty úžasný marteny s růží!
    ILIEN
    ILIEN --- ---
    Vzít si na sebe po půl roce kabát a zjišťovat co jsem nechala v kapsách a vzpomínat
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Vyjídat z plechu po pečených bramborách všechen spálený kmín nabíráním na bříško prstu.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Pustit si krásné melodie od Karla Svobody, Y. Tiersena, Yirumy, J. Hisaishiho, zavřít oči a prostě jen poslouchat klavír a další nástroje...
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    ICOUCH: Po dešti někam zmizeli, bylo jich tu hejno, sto, dvě stě. Nevím kam:)

    Taky ke mě přilétají takový bílý a světlé šedý holubi. Připadám si pak jako v rajský zahradě.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    LU_EXE: Je to jako s těma rybičkama. :) Jako dečka jsme chodili tady kousek do zatopenýho lomu, kde bylo pulců v mělký vyhřátý vodě snad tisíc. A tak jsme se nechávali oždibovat. :)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    KRMELEC: to je moc skromný přání.
    Světlušky jsou hezký. Já zas pozoruju v rybníčku pulce, jak se zvětšujou. Zkusím tam dát nohy, jestli to bude jako s těma masážníma rybičkama.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    LU_EXE: Aby to nedopadlo na zem, tak se mi to vlastně i splnilo.

    Mimochodem venku fakt jsou světlušky - při desáté jsem přestala počítat.
    Přes den obyčejná cestička mezi křovím, loukou a zahradou se na noc promění v pohádkový les plný poletujících světélek.
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    KRMELEC: a co sis přála?
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    TAMARIX: Díky! Ano, to je ono. Pomalu to prolétlo přes celou oblohu s oranžovožlutou září a s otevřenou pusou jsem čekala na zdrcující dopad na zem, který se jaksi nekonal :c)
    EETEE
    EETEE --- ---
    Mám dvě...
    Jedna je, že mi v těhotenství dorostly vlasy nejvíc za život, asi metr... A druhá, že se můj sedmiměsíční syn se zájmem dívá, usmívá a směje, když je před ním rozčesávám.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    když náhodou vejdu do pokoje, muž se synkem se smějou a já je jen tak pozoruju.
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Dnes jsem viděla meteorit nebo co to přes půl oblohy přelétlo a pak svou první letošní světlušku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam