• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Napsala jsem kamarádce dlouhej mail, takže se můžu těšit na oplátku na dlouhej mail od ní – a taky že už se moc těším, až se dočtu, jak se má a co zažila a tak :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Podařilo se mi zachránit dvě africké fialky z květinářství. Měly už fakt na kahánku a proti všem předpokladům se zmátořily a jedna v mé péči dokonce i vykvetla. Pak jsem ještě jinou dostala a ještě jinou časem dokoupila, protože se mi tak kytka fakt líbí. Pár listů jsem tak porůznu zasadila do vody a proti všem předpokladům tři fakt zakořenily. A jeden z nich se ujal. A protože jsem si nic neoznačovala, tak nevím, která to byla (každá má jinou barvu květu), a mám kytku s překvapením :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Celym domem voni serik. ❤️
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    ..právě jsem uspala svého chlapečka(13) jemnou masáží
    Já jsem fakt uspávačka hadů :D
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Uhajila jsem zemlbabu bez hrozinek! :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    ..právě jsem uspala babču čtením dnešních zpráv:)
    ALEA
    ALEA --- ---
    KALHOTKA: já nemám moc zkušeností s šitím, nemám ani šicí stroj. Šití do nemocnic asi nedám, protože s prací (home office) jsem za týden zvládla jen jednu...
    Ale je skládaná a přesně, jak měla být. :-) Držím palce, ať se daří.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Dnes, když bylo na krámě otevřeno pro "seniory" a začali mi tam chodit "ti moji" (ještě z působení v Seniorparku) tak jsem se snažila být vtipná a dělala překvapenou: " paní Veselková, co Vy tu děláte, víte že teď mají nakupovat jen lidi přes pětašedesát" ;))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Podarilo se mi ostrihat synovi vetsi pulku hlavy, kdyz po obede spal. Yes.
    HIFI
    HIFI --- ---
    Kdyz ma nekdo lasku v srdci

    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Babča na mě číhá u okna když mám přijít, hrajeme hru na to, jestli mě uvidí.
    (..protože jinak už je "stará, slepá a hluchá...a tohle blbý tělo stojí stejně za prd")

    ...schválně si na ulici zavazuju tkaničku, kochám se záhonky, mluvím s pošťačkou...
    A když pak přijdu, dáme si pusu, babča vítězoslavně pronese ..já Tě viděla!!.. :DD
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    - vylézt po koupání v zimě z vody, přežít třas a vnímat to báječný teplo po celým těle
    - sbírat synchronicity
    - poslouchat synův klarient, když hraje jen tak podle intuice
    - vykoupat se v rybníku nebo v řece, ve které jsem se ještě nekoupala
    - tančit v řadě proti báječným bubeníkům do posledního dechu, až se člověku chce radostí smát
    - zahlédnout flash vzpomínku a podržet si její vůni
    - běžet lesem a mezi loukama a mentálně pročesávat rukama trávu a větve stromů
    - dát si do pusy lžičku burákovýho másla a lžičku medu
    - poslouchat zvuk výstřelů z biatlonové pušky
    - zdravit se s běžci v lesoparku, zvlášť za nevlídného počasí
    - trefit přesně softballový míč
    - uslyšet po náročném pracovním dni v telefonu radostné a povzbudivé Ahoj, mišánku!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAMARIX: u nás jezdí v rozmezí 6:30 - 7:15 a to už jsme vzhůru všichni.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TOOMIX: Koukám, že to je všude stejný. :-) Pro ty vnímavější chlapy to musí být hodně nabíjející, jsou to pro děcka fakt hrdinové. (I když u nás teda jeden čas děti startovaly i v půl šestý ráno probuzené kraválem a to už je člověk trochu neměl rád..)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Minimálně 3x týdně nám ráno před barákem vyváží popelnice. Jakmile je slyšet, že se popeláři blíží, volá starší dcera "Apáji, apáji!" (apáji=odpadky=popeláři), bere židli, strká ji k oknu a bere s sebou i mladší sestru. Takže stojí spolu na židli a koukají ven. Řidič vždy zatroubí a dva pánové co obsluhují výklop popelnic mávají. A holky mají radost, mávají zpátky a koukají, jak se vysypávají popelnice

    KAERI
    KAERI --- ---
    TOULASE: Tos mi připomněla, jak jsem nedávno doma vyhrabala staré pohledy, co mi babička posílala kdysi na tábor (už umřela). Tehdy mi přišly děěěěěsně traaaapnýýý: zdrobňování jména a nabádání k opatrnosti a tak, když už jsem přece byla velká... A dnes to čtu a přijde mi parádní, že mi babička i coby pubertálnímu sprátěti stejně ten pohled s kreslenými zvířátky napsala a tu péči do něj dala. A je to takový hořkosladký.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Mám ráda když babča dojí koláček, dopije kávičku udělá se jí taková nějaká lepší nálada a začne vzpomínat..a filosofovat :)
    N_I
    N_I --- ---
    domaci slivovice od kolegy pred obedem....
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    pater noster v praci, bavi kazdy den :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Mám hrozně ráda pravopis malých dětí, vždycky mi ta obří kostrbatá písmena, která jdou gramaticky úplně šejdrem, připadají nehorázně roztomilá. Třeba když dnes nejstarší dcera měla nakreslit do školy pár obrázků věcí, co začínají na Z a měla tam "ZUP" a "ZÁCHOT".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam