• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    u jednoho obchodního partnera pracuje pán, co má dite narozene ve stejny den jak ja... tak vzdycky, kdyz na nej narazim, mam radost....
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Dnes jsem zvládla 5.5 km i když noha trošku zlobila, nahřála se na sluníčku, kreslila si a vůbec jsem si užila den. Udělat si hezký den mi prostě jde líp a líp :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Ruce mi voní od meduňky, kterou jsem si teď na zahrádce natrhala, abych si z ní udělala čaj.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    Bůček. Peču oblíbený nedělní bůček. 3 hodiny rozkoše z vůně
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Podařilo se mi spát víc než 5 hodin :) pro někoho kravina, pro mne po víc než čtyřech měsících katastrofálního nevyspání, obrovský úspěch :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    uvařila jsem si velkou konvici čaje a při nalévání se kochám zlatavými odlesky, které doprovází typická čajová vůně
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Poslední dobou mám štěstí na muže, kteří mne chválí :) že mi to sluší, že se krásně usmívám.. mám obrovskou radost, že ještě nevymřeli gentlemani, kteří se nebojí ženě otevřít dveře, pomoct s nákupem či ji prostě jen pochválit, že jí to sluší :)
    FREELA
    FREELA --- ---
    TOULASE:
    Taková normální rodinka - kytka
    https://www.youtube.com/watch?v=uXRRwg-zKTg
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    kytka (jen tak:)

    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Na výletě jsem se rozmazlila a pořídila si barevný mekkoučký šátek. Malá věc, velká radost :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Z toho zážitku budu asi dýchat dlouho - babička mne poznala, věděla, s kým mluví ❤️
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Těší mne, když mi lidé, které mám ráda, říkají princezno a krásko. Těší mne přání dobrého rána a ty maličkosti, a drobné dárky, které mi pokaždé vykouzlí úsměv a zlepší den. Já jsem vlastně, svým způsobem, hrozně šťastný tvor, protože mám lidi, kteří rádi obětují svůj čas a energii, abych měla radost :)
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    Taková ta vůně konečně chladných rán, nostalgie z dětských i skautských táborů.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    když jsem teď s kolegou řešila, že bych jela někam na wellness než to zase covid omezí, ale nejsem mobilní a řízení se zatím bojím, nabídl se, že mne klidně odveze.. že si lidi mají pomáhat a odpočinek je důležitý.. fakt, občas mne lidi neuvěřitelně mile překvapí :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    WOAM: jj....
    koupil sem si i konvertor (ten smejd misto bombicky na inkoust) a na stole mi tu truni lahvicka s inkoustem na naplneni....
    WOAM
    WOAM --- ---
    LOOKASH: takovým tím se šroubovacím natahovátkem, pěkně po staru bez bombiček s kalamářem.
    A natáhnout pak bez vypláchnutí jinou barvu inkoustu a koukat, jak se postupně pár prvních vět barva postupně přeměňuje na tu novou.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    psani plnicim perem....
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    hezké přání dobrého rána, pochvala nových vlasů, pochvala mého pekařského umění.. dnes jsou to samé malé radosti už od rána :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Ten zvuk, když při loupání hrachu pukne lusk a hrášky vyskočí do misky.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Vzala jsem se strojkem a teď drhnu o polštář. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam