• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Vzala jsem se strojkem a teď drhnu o polštář. :)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    dostala jsem krásnou růži jen tak pro radost.. dnešní den je od rána prostě skvělý!
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    ...když v obchodě narazím na zajimavě zmutovanej rohlík :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Napsala jsem kamarádce dlouhej mail, takže se můžu těšit na oplátku na dlouhej mail od ní – a taky že už se moc těším, až se dočtu, jak se má a co zažila a tak :)
    KAERI
    KAERI --- ---
    Podařilo se mi zachránit dvě africké fialky z květinářství. Měly už fakt na kahánku a proti všem předpokladům se zmátořily a jedna v mé péči dokonce i vykvetla. Pak jsem ještě jinou dostala a ještě jinou časem dokoupila, protože se mi tak kytka fakt líbí. Pár listů jsem tak porůznu zasadila do vody a proti všem předpokladům tři fakt zakořenily. A jeden z nich se ujal. A protože jsem si nic neoznačovala, tak nevím, která to byla (každá má jinou barvu květu), a mám kytku s překvapením :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    Celym domem voni serik. ❤️
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    ..právě jsem uspala svého chlapečka(13) jemnou masáží
    Já jsem fakt uspávačka hadů :D
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Uhajila jsem zemlbabu bez hrozinek! :)
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    ..právě jsem uspala babču čtením dnešních zpráv:)
    ALEA
    ALEA --- ---
    KALHOTKA: já nemám moc zkušeností s šitím, nemám ani šicí stroj. Šití do nemocnic asi nedám, protože s prací (home office) jsem za týden zvládla jen jednu...
    Ale je skládaná a přesně, jak měla být. :-) Držím palce, ať se daří.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Dnes, když bylo na krámě otevřeno pro "seniory" a začali mi tam chodit "ti moji" (ještě z působení v Seniorparku) tak jsem se snažila být vtipná a dělala překvapenou: " paní Veselková, co Vy tu děláte, víte že teď mají nakupovat jen lidi přes pětašedesát" ;))
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Podarilo se mi ostrihat synovi vetsi pulku hlavy, kdyz po obede spal. Yes.
    HIFI
    HIFI --- ---
    Kdyz ma nekdo lasku v srdci

    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Babča na mě číhá u okna když mám přijít, hrajeme hru na to, jestli mě uvidí.
    (..protože jinak už je "stará, slepá a hluchá...a tohle blbý tělo stojí stejně za prd")

    ...schválně si na ulici zavazuju tkaničku, kochám se záhonky, mluvím s pošťačkou...
    A když pak přijdu, dáme si pusu, babča vítězoslavně pronese ..já Tě viděla!!.. :DD
    TJORVEN
    TJORVEN --- ---
    - vylézt po koupání v zimě z vody, přežít třas a vnímat to báječný teplo po celým těle
    - sbírat synchronicity
    - poslouchat synův klarient, když hraje jen tak podle intuice
    - vykoupat se v rybníku nebo v řece, ve které jsem se ještě nekoupala
    - tančit v řadě proti báječným bubeníkům do posledního dechu, až se člověku chce radostí smát
    - zahlédnout flash vzpomínku a podržet si její vůni
    - běžet lesem a mezi loukama a mentálně pročesávat rukama trávu a větve stromů
    - dát si do pusy lžičku burákovýho másla a lžičku medu
    - poslouchat zvuk výstřelů z biatlonové pušky
    - zdravit se s běžci v lesoparku, zvlášť za nevlídného počasí
    - trefit přesně softballový míč
    - uslyšet po náročném pracovním dni v telefonu radostné a povzbudivé Ahoj, mišánku!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TAMARIX: u nás jezdí v rozmezí 6:30 - 7:15 a to už jsme vzhůru všichni.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    TOOMIX: Koukám, že to je všude stejný. :-) Pro ty vnímavější chlapy to musí být hodně nabíjející, jsou to pro děcka fakt hrdinové. (I když u nás teda jeden čas děti startovaly i v půl šestý ráno probuzené kraválem a to už je člověk trochu neměl rád..)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Minimálně 3x týdně nám ráno před barákem vyváží popelnice. Jakmile je slyšet, že se popeláři blíží, volá starší dcera "Apáji, apáji!" (apáji=odpadky=popeláři), bere židli, strká ji k oknu a bere s sebou i mladší sestru. Takže stojí spolu na židli a koukají ven. Řidič vždy zatroubí a dva pánové co obsluhují výklop popelnic mávají. A holky mají radost, mávají zpátky a koukají, jak se vysypávají popelnice

    KAERI
    KAERI --- ---
    TOULASE: Tos mi připomněla, jak jsem nedávno doma vyhrabala staré pohledy, co mi babička posílala kdysi na tábor (už umřela). Tehdy mi přišly děěěěěsně traaaapnýýý: zdrobňování jména a nabádání k opatrnosti a tak, když už jsem přece byla velká... A dnes to čtu a přijde mi parádní, že mi babička i coby pubertálnímu sprátěti stejně ten pohled s kreslenými zvířátky napsala a tu péči do něj dala. A je to takový hořkosladký.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Mám ráda když babča dojí koláček, dopije kávičku udělá se jí taková nějaká lepší nálada a začne vzpomínat..a filosofovat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam