• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LARKmalý radosti podle Amélie z Montmartru
    EIBEEE
    EIBEEE --- ---
    krájení cibule čerstvě nabroušeným nožem
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Slyšet, jak si moje dvě děti spolu ve vedlejší místnosti pěkně hrají, jak se smějí a povídají si. Je to blaho, když ode mě nic nechtějí a neperou se a jsou spokojení :) A jsem ráda, že jeden druhého mají.
    ICOUCH
    ICOUCH --- ---
    Když zjistím, že nějaký můj kámoš není antivax, popírač atp. Ale to je pak velká radost! Nečekala jsem, že covid bude tak silná zkouška některých dlouholetých přátelstvích...
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Povedlo se mi ukecat babču aby vyšla ven z bytu
    ...po desíti měsících...
    FAKOLY
    FAKOLY --- ---
    Vsadit se ikdyž víte, že prohrajete...třeba proto, že se vsadíte, že se váš kamarád zachová lidsky, jen pro svou vlastní víru v jeho dobrotu.
    ALEA
    ALEA --- ---
    Dát si po náročném dni (platí kdykoli když bolí tělo a potřebuje prohřát) horkou voňavou koupel... v létě zas chladivou sprchu...
    Prostě smýt ze sebe ten pot, aspoň částečně i stres a cítit, jak mi z kůže stoupá vůně oblíbeného sprcháče/krémů/ pěny do koupele.
    Miluju pocit, kdy se cítím čistá a voňavá.
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    Padnout po probuzení zpátky na vyvětranou, studenou, nejvíc nejlepčejší péřovou peřinu na světě a jen se válet a cítit jak páteř lupe roztahuje se.
    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    Zbyly nám domácí knedlíky a v ledničce miska ze včera se 4mi bílky z dezertu.
    Tak na večeři - knedlíky s vajíčkem stačilo přidat jen 1 vajíčko a neplýtvá se :)
    BOUKYNA
    BOUKYNA --- ---
    Když se ráno probudím, podívám z okna a tam vše pod hromadou sněhu. ☺️❄️
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    máma dostala od ježíška kávu a mocca konvicku. teď jsem si u ní chtěla udělat kafe a už nebylo. to znamená, že to používá. mám z toho radost
    KULA
    KULA --- ---
    Otravovalo mě už moc lidí, upravil jsem si proto vizitku u dveří do kanceláře...
    ADRIENE
    ADRIENE --- ---
    Spaní u ségry, děti které dojdou ráno k nám do postele, přitulí se, podlachmame se, neteř mě zalehne a pusinkuje, z druhé strany tulící malý, synovec vedle ségry.. Na snídani míchaná vajíčka, ségra dětem a mojemu palačinky..procházka na sluníčku směrem domů
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Objednala jsem si prádlo, přišlo, sedí a vypadá dobře :) nainstalovat podvazkový pás byla trošku vyšší dívčí, ale tak všechno je jednou poprvé :))
    AETHER
    AETHER --- ---
    jsem na Šumavě u rodičů a užívám si věcí, které mi jako dítěti přišly obyčejné a nudné...
    např. teď nám za oknem prošel mrak, mlhavými cárami se rousal v mamčině skalce
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    sluneční paprsky, které osvětlují malinkaté částečky prachu vznášející se ve vzduchu,
    duhové odlesky na řasách, přes které se dívám na to představení
    pocit, že existuje jen přítomný okamžik
    a já že jsem uprostřed onoho Teď
    a jsem živá,
    šťastná
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    u jednoho obchodního partnera pracuje pán, co má dite narozene ve stejny den jak ja... tak vzdycky, kdyz na nej narazim, mam radost....
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Dnes jsem zvládla 5.5 km i když noha trošku zlobila, nahřála se na sluníčku, kreslila si a vůbec jsem si užila den. Udělat si hezký den mi prostě jde líp a líp :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    Ruce mi voní od meduňky, kterou jsem si teď na zahrádce natrhala, abych si z ní udělala čaj.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    Bůček. Peču oblíbený nedělní bůček. 3 hodiny rozkoše z vůně
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Podařilo se mi spát víc než 5 hodin :) pro někoho kravina, pro mne po víc než čtyřech měsících katastrofálního nevyspání, obrovský úspěch :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam