• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MATT:
    hodne mi to pripomina toto, ale to uz patri do sprateleneho klubu ze zahlavi

    MATT
    MATT --- ---
    poho... me by zajimalo, jek moc je tohle "opravdovy" hifi.. ;))

    http://aukro.cz/item495658093_to_bylo_prave_hi_fi.html

    ---
    taky by me zajimalo, jak moc jsou relevantni ty hlasky "tohle je jeste pravej japonec", resp jestli ty cinsky vyrobky jsou opravdu o rad horsi...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    hura konecne zajimavy auditko.. pred casem sem resil, jestli upgraduju domaci audio trosicku vic, ale nakonec sem nemel penize, takze mi slouzi genius home theatre 5.1 a musim rict, ze naprosta spokojenost... Je mi jasny, ze audiofil by mi rek, co to je za mrdky, ale me prijde, ze hrajou dobre - i potichu.

    Oproti tomu sem pak porizoval stejnou sadu jeste jednou, ale tu novejsi edici, v barevnym dreve. S tema jsem spokojenej nebyl vubec, dal jsem je pryc. Hraly spatne a navic se pri vypinani a opetovnem zapnuti volume dalo na 1/4 - silenej opruz... Takze ted mam ze starejch celej predek a z novejch sem si nechal jenom zadni, protoze sou dvoupasmovy :]

    mno, asi sem se uplne nestrefil do zaberu tohodle auditka, ale moc rad se priucim a casem neco [vsechno] upgraduju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam