• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SCALEX: diky za nabidku, ale v jinym topicu už mi doporučili tohle: http://www.muzikant.cz/klavesy-9/zvuky-a-zaloha-273/mp3-mp4-prehravace-298/zoom-h2-43192.php

    coz nakonec schvalili i znalejsi kamaradi kamaradu, takze dneska mi prijel domu :-)
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    VENIKA: Leží mi doma zbytečnej Olympus DS 2300, špičkový stav, používán velmi ohleduplně. Používal jsem ho výhradně pro nahrávání rozhovorů nebo záznam konferencí ve větších místnostech. Na muziku jsem ho nepoužíval, takže nevím, nakolik by se hodil. Specifikace: http://diktafony.heureka.cz/olympus-ds-2300/specifikace/

    Koukám, že se prodává novej za cca 6500, já prodávám za polovic a při rychlém jednání za tři rovný.
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    Dobrý den, sháním monitory pro produkci elektronické hudby (dnb) v místnosti 4x5m, budget 8000. Našel jsem prodejce s použitými KRK RP5 první generace, říká ať nabídnu cenu. Všude na stránkách píší, že už je nenabízí a cenu uvádějí kolem 5000 za kus - tj 10 za pár. Je to dobrá volba pro moje požadavky, bylo by 8000 adekvátní za použitej pár?? Díky.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    VENIKA: myslim ze edirol vyrabi pekny kousky, osobni zkusenost 0
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    NOISEGATE: Logitech X230 vyborna vec
    KOUD3L
    KOUD3L --- ---
    prosim vás nevěděli by ste někdo o repro tak 1x1m ??? pls pište mi do pošty :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CHRPA: ZVUKAŘINA - aneb rady a tipy jak dosáhnout co nejlepších výsledků v práci se zvukem
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    doporučte mi pls nějaký auditko týkající se mixpultů atd.. potřeboval bych poradit s obsluhou mixu a nevim,kde sehnat rady..
    díky
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    cus, doporucte pls 2.1 repraky ke kompu cca. 800 - 1000,- . Myslel jsem treba: http://www.alza.cz/reproduktory-creative-inspire-2-d83927.htm . diky
    SIVER
    SIVER --- ---
    ahoj poradil byste nekdo znamy shani toto do 8-10tisic.

    nejakej AV reciever s tunerem a k tomu nejaky repraky. Pro zacatek by stacily 2 a nekdy v budoucnu bych dokoupil na 5.1 system.

    nejake napady?diky
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SAMGARR: neřeknu ti konkrétně tip, ale v téhle cenové hladině bych hledal asi mezi výrobkama Panasonic nebo Philips, u těch mám takovou zkušenost (nikoliv pouze vlastní), že za daný peníze dostaneš asi nejrozumnější zvuk a provedení.. takový ty experimenty od LG nebo Samsungu s podivným ovládáním možná taky nehrajou blbě, ale mně by to asi dělalo problémy...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ahoj, muze mi prosim doporucit nejaky mikrosystem okolo 5 000kc? Budu ho vyuzivat na prehravani CD a pres nej bude hrat gramec, idealne i PC. Tedy aspon jeden vstup 2xcinch - idealne dva, super by byl vystup na subwoofer. Diky.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    chtel bych se zeptat jestli nema nekdo zkusenost s nakym servisem v Praze, kde by mi mohli opravit muj old skool zesik Gold Star. nektery cinche v nem blbnou, obcas nehraje....
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    sháním scratch mix: KAM GM30TX

    jakékoliv info pošta pls.. díky..
    DANNAK
    DANNAK --- ---
    madcat: tak to nejspis dopadne :D rozsypal se, byt letitej, ale tehda kvalitni system ke kompu (5.1) a ted je doma ticho, az na NB repro, a to je fakt des - usi zvykly na Sen. PX100 a PortaPro tim neskutence trpi :)
    DANNAK
    DANNAK --- ---
    kozlikk: to prave nejsou ony :( nejaky recenze jsem sice uz cetl, ale jde mi spisp rave o os. zkusenost, idkyz i to je dost subjektivni zalezistost.
    Jinak jde o tenhle model:

    http://www.paradigm.com/en/paradigm/fronts-monitor-monitor9-model-2-4-1-18.paradigm

    mno, jestli nikdo nevi/nezna, asi se budu m uset smirit s roli prukopnika :D
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DANNAK: vůbec neznám ani tu značku :-) prostě běž, poslechni, srovnej... a případně kup :-)
    DANNAK
    DANNAK --- ---
    nazdarek. Nemate nekdo zkusenosti s bednama Paradigm Monitor 9 ? Koukal jsem na ne v HIFISTORE na Praze 7 ve studiu a chystam se je poslechnout.
    Pokud vite, na jaky zany byste je doporucil a na jaky mene ?

    diks
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    lama dotaz mozna OT: premejslim ze si koupim novej zvuk domu (tj klasickou nejakou hifi sestavu) mate nekdo nejakej typ na neco levnejsiho ale dobreho, btw chtel bych aby to melo wifi tj mohl jsem prehravat veci z IPHONU a PC ... thx for answer :)

    pripadne neni tu nejakej sikovnej kluk co by mi dal do kupy moji starou HIFI sestavu jakysi technics starej tak 8let v te dobe spicka mel i digital souraund thx
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    KCHARI: pro takovy veci chodim do gesu: http://www.ges.cz/
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    kde v praze je nejakej dobrej obchod kde bych mohl sehnat kabely? (din-cinch)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam