• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    MUXX
    MUXX --- ---
    muzu se zeptat, ktery zarizeni disponuje zvukovym vystupem pouze na hdmi? prijde mi to jako kupovat auto bez volantu, protoze budu jezdit jenom rovne.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    tak jsem se tu zase panove pobavil :)
    A ted muj dotazek, nejaky zesilovac, ktery by disponoval HDMI vstupama ? Nepotrebuji receiver, staci zesilovac a nejlepeve v takove cenove relaci, aby se nestalo, ze i po priznani byt jen poloviny porizovaci ceny manzelce nebudu mit mesic tichou domacnost
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    KARYSLAV: muj vzorek je dostatecne velky...abych mohl smele vyrknout podobne moudro:)
    ale abych nebyl uplne offtopic, jelikoz jsem se zamiloval do znacky Pro-Ject, musim linkovat tohle http://box-designs.com/main.php?list=amplifier&cat=amplifier&lang=en. Predpokladam, ze kompaktnejsi resiky moc nejsou k mani.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Teda ne ze by toho offtopicu nebylo dost, ale citim potrebu podotknout, ze to bude mit asi SAMGARR maly statisticky vzorek .-D
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    TEDDYBEDDY: tak to je jasný...ale stejně jako se ta 15tka nechce nechat rozthnout vejpůl, tak bych rád dal na stůl ještě něco krom monitoru, beden a zesilovače...
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TEDDYBEDDY: este se nenasel, aby se nevesel!
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    GULDUR: Hehe. " více méně hlavním kritériem je, aby se vešel hezky"... Cywe stejný nároky má i 15ka na boyfrnda :)))
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    co myslíte na Scythe SDA-1100? Ten se zdá, že splňuje co potřebuji...
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    Zdarec...měl bych takovou otázku, jelikož se pohybuju spíše v PA systémech a v HiFi toho moc neznám...zbyly mi docela hezky kreslící bedny Sony SS-bx6av na referenční poslech, jsou z vyřazený věže...je mi je celkem líto vyhodit a jelikož mám i porešenej subbas, tak to dohromady nemusí bejt zlý...nejde o žádný hogo fogo jsou jenom ke kompu...ale co řeším je nějakej skladnej zesilovač...něco spíš malýho ideálně vstup dva jacky nebo 2 x cinch...bedny jsou 6 ohm 50W...více méně hlavním kritériem je, aby se vešel hezky na stůl a přiliš nepřekážel...a obstojně hrál, druhá ruka není problém...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    :)

    "poškození viditelná na fotografii nemá vliv na zvuk, takže si myslím, že v této cenu to je dobrá nabídka"



    Technics SB-HDA710 - Pěkne, Jasné Dřevo! (2004293989) - Aukro - Aukce OnLine
    http://aukro.cz/technics-sb-hda710-pekne-jasne-drevo-i2004293989.html
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    MIMOKLEPES
    MIMOKLEPES --- ---
    HAWKS: obavam sa, ze nenajdes sposob, ktory by nebol drahsi nez tie repro.
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    otazka, vymenil jsem starsi DVD prehravac za novejsi a ten jiz nema vystup 5.1 pres cinche ale ma jen HDMI anebo opticky vystup. Je nejaka cesta jak to dostat do me obstarozni sestavy genius home theater ?
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    DEIKSAC: diky asi tam dam nakej drat a uvidim, btw. spatne se se vyjadril, je tam integrovana feritova antena ktera vsak slouzi jeno pro AM a pro FM je tam svorkovnice
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    FUJI_ITA: vetsinou ti bude stacit kus dratu, pokud nechces chytat nejaky vzdaleny veci. jestli teda povazuejs konektro vzadu za integrovanou antenu tak se myslis :-)
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    Ahoj, koupil sem si peknej zesilovac/reciever ze sedmedesatych let a radio na integrovanou antenu jenom sumi, nemate nekdo tip jakou antenu k tomu pripojit?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    SMOKY: Pripadne nejakej kvalitni DLNA klient pro prehravani muziky, kterej bych pripojil na stavajici zesilova.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    mate nekdo zkusenost s zesilovacem podporujicim DLNA? Jak je to pouzitelne ? Mam v planu poridit neco takoveho a k tomu nejake NAS, a poustet pres to muziku z ruznejch zarizeni.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    mel bych na prodej 4pásma bang and olfusen - beovox s75, nehrajou zle a chtel ybch za ne 4500
    MATT
    MATT --- ---
    CYBERN: jsou i gramofony co v sobe maj uz i ten zesilovac a staci pripojit, vetsinou jen stereo, bedny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam