• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MATT: diky, taxnad uz vyreseno
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: myslíš, že tam jsou takový tlaky?

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: Ještě mě v době, kdy jsem uvažoval nad stavbou subu, napadly betonový skruže, ale ty by asi pukly, nejsou stavěný na vnitřní tlaky.
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: asi jo, takhle narychlo jsem zahlid, ze z nich lidi napodobujou Bose Bass Cannon.. ten papir je na jednu stranu docela tuhej, ale bude i dobre tlumit.. si myslim ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MATT: Z dutinek jsem si už dávno říkal, že by byly dobrý suby! Z velkejch teda.
    MATT
    MATT --- ---
    sice je to spíš do DIY audia, ale co.. ;)

    MATT
    MATT --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    DEIKSAC: nerikej mi, ze kdyz si da bednu primo do regalu, nekam do knihovny, kde bude ralatine obklopena za vsech stran, ze umístění BR nebude mít vliv?
    MATT
    MATT --- ---
    PSYSBEE: hele vpohode ;)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: aneb bud dodej slusny fakta nebosi svy dojmy strc
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: ale prosimtebe, aby ses nam z toho nepotento, radsi si dojdi koupit nejakou peknou drahou hracku, at se uklidnis
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Ty bys měl mít zákaz psát do těchhle klubů, meleš hrozný pičoviny nepoučenýho laika! Nejseš nějakej zvukař z diskotéky, co má jasno?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    Tak bedny už mám asi pořešený a ještě bych potřeboval jednu radu - chtěl bych nějak vyřešit bezdrátovej přenos. vzhledem k tomu, že Airplay mi přijde univerzálnější než BT, tak znáte nějakou vhodnou alternativu Apple tv?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    GL_ST0RM: basrteflex vzadu nebo vpředu je úplně egal, jedině že když to hulíš a je blbě udělanej, tak můžeš víc slyšet turubulence proudícího vzduchu
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    GL_ST0RM: pro ne-audiofila solidni zvuk, v bass reflexu vzadu osobne nevidim problem..
    Spis nez kvalita zvuku me ale ted zajimaj odpovedi na otazku 1) a 2) :)
    GL_ST0RM
    GL_ST0RM --- ---
    PSYSBEE: nejlip prej hrajou ty "Cognac Decor"! hlavně ne ty cerny, ty budou mit zvuk naprd! :-)

    Co za ty penize ocekavas? btw: bassreflex vzadu? ...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    PSYSBEE: koukam, ze tu je veselo, tak proc se nezeptat jeste jednou :)

    Tchanova pritelkyne si vybrala tyhle - cena podobna jako ty TEAC, ale tyhle se ji vic hodi do steny :)
    HECO Victa Prime 302 - Hi-Fi Voice | audio testy & recenze
    http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprososutavy-regalove/1025-heco-victa-prime-302.html

    1) budou i tyhle repro adekvatni k repraku co je v ty vezi?
    2) nepisou tam zpusob zapojeni do zesilovace - bude to pomoci dvou kabliku? (cerny/cerveny)

    Diky
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    SKAFF:
    SKAFF: to je levnejsi a hezci verze si koupit za kilo cernej sprej
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    SKAFF: Docela by me zajimalo jestli to v tyhle cenovy kategorii bude mit vliv na zvuk.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SKAFF: no ty si děláš prdel, ale já se začínám bát, aby to tak nakonec nedopadlo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam