• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NOISEGATE: mne prijdou jeho veci cenove znacne prepaleny.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DEIKSAC: ten typek je desne vychvaloval. jak jinak.. mno, ma tam toho hafec, stavim se tam a neco poslechnu. problem je, ze si, vzhledem k my neznalosti v oboru, necham asi nakecat cokoli
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NOISEGATE: kamos mel nejakej jinej model a spatny bedny to nebyly, zadny zazraky bych od toho taky necekal
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: chlapik tam toho ma hromadu koukam: http://www.angelicaaudio.cz/reprosoustavy-hifi/
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    nekdo zkusenost s bednama radiotechnika s90? uvažuju o nich na domaci poslech. dik
    Radiotehnika S-90, typ 35 AC-212 : Angelicaaudio 1990
    Radiotehnika S-90, typ 35 AC-212 : Angelicaaudio 1990
    http://www.angelicaaudio.cz/reprosoustavy-hifi/radiotehnika-s-90-typ-35-ac-212/
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    nemam, bohuzel. taky me zaujaly svoji eleganci
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Máš je i s tím origo stojanem? Je krásnej!
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    mam tu na prodej tyhle bedny
    Infinity Qb Speakers
    http://www.bobbyshred.com/infinity/Qb.html
    prelom 70/80 let, poctivy tripasmo s 10" basem a atyp vejskacem, dtevotriska, foliovana orechovym dekorem
    chtel bych za ne 3500
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    NATURALPLAST: Filmy a hudbu posílám z počítače přes wifi do tv, ale jak obraz, tak i zvuk (to co píšeš už je na mě jiný level a novou zvukovku fakt už nene:) Zůstanu u optiky. Netřeba už dál řešit, ještě jednou díky za info :)
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    jako nejlepsi reseni by bylo ze kdyz nekoukas primo na tv stanice a poustis si neco pres pc... tak posilat video signal do tv a audio zvlast rovnou do beden nejakou lepsi zvukovkou. ale to uz je asi co presne nechces resit... :)
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    DA prevodnik spis teda :)
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    LABORANTKA: jack urcite ne! tam uz je nakej predzesilovac a to je vzdycky peklo. no osobne si myslim ze bude lip hrat ten optickej, pac to resi ad prevodnik az v tech bednach...
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    NATURALPLAST: Telka audio výstup má. Hele a myslíš, že to bude poznatelný zvukový rozdíl, když to vyměním za současné připopjení s optikou? Propojením přes jacka teda nedělat.
    Sorry že tak furt otravuju, ale tak chci z toho vymáčknout jen to nejlepší :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    HERR_FLICK: Je fakt že jsem slyšel jen tu předchozí generaci, HS50M, ale ty mi přišly hrozný - strašně hrubý (a přitom ne moc detailní) vejšky a k tomu vůbec žádný basy.
    A jinak osmipalcový Rokity mi přišly víc v pohodě než pětipalce (nehrály tak krabicoidně a neměly tak hroznou bouli na středobasech), ale furt nevidim důvod proč to kupovat když je spousta lepších alternativ.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    TEDDYBEDDY: ja myslel ze to nema prave audio out ta tv... jinak neni co resit... :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    NATURALPLAST: Optimální je používat výstup " AUDIO OUT". Užívání sluchátkových minijacků pro tyto účely je úchylka importovaná z nejlevnějších pc instalací.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    LABORANTKA: ja bych klidne i doporucil http://kytary.cz/esi-aktiv-05/HN134828/ za 5000,- ...

    ty jamo sem taky neslysel, ale moc bych tomu neveril, uz jenom na jaky zakazniky to je mireny, tady platis hlavne design a ruzny pripojeni telefonu atd... uz jenom to ze to nema nezavysly zesilovace.

    HERR_FLICK: kazdopadne mas pravdu ze ten phone vystup bude asi tdost tragickej. :) jinak ty krky mk3 se uz zdaj docela vychytany oproti mk2. ale do osobne bych si asi vzal ty yamahy, pac bych resil i design do obejvaku.

    ja mam uz nekoli let pripojeny na telku http://www.harmankardon.com/HI-IN/Products/Pages/ProductSupportDetails.aspx?PID=SOUNDSTICKSII a sem vlastne spokojenej! na youtub a music programy mi to staci. vsechno ostatni jedu na vxt8...
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    HERR_FLICK: Díky za výbornou analýzu. Jak říkáš, zůstávám u nich, nejsem zvukový fajnšmekr, ale jsem spokojená, a to víc než sousedi :) Mohla bych tě ještě poprosit o tvůj nazor na propojení těchto repráků s tv optikou vs. jackem.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    VOZKA: mackie mr5 hrajou fakt dobre, stojej 8200, nezminoval sem je proto, ze yamahy hs5 stojej jen o 350 korun vic, zato hrajou znatelne lip
    nevim co se ti na nich nezda, co by ti u mackie nevadilo...
    posledni yamahy davno nehrajou jak stary uchorvouci "legendarni" ns 10m

    DRAGON: pokud se bavis o krkach, oni hrajou mozna "prijemnejc" ale zadny rokity nehrajou natolik rovne, aby se jim dalo rikat monitory, v tom ma vozka pravdu
    krom toho vsechny debilni vlastnosti petkovejch rokitu sou u osmipalcovejch jeste zesileny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nevim jak hrajou petipalcovky, ale osmicky hrajou vytecne.
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    HERR_FLICK: pětipalcový krky jsou mrdky který mezi monitory nepatří, ale ty Yamahy bych taky k televizi nechtěl ani zadarmo. Ještě doplním že v podobný cenovce hrajou skvěle Mackie mr5, ale ty už taky patří k tomu "dražšímu"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam