• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    NOISEGATE: Pokud jsou ok, jdi do těch Infinity.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    MACHALIK: jinymy slovy mam jit do Infinity? kdyz mi jeste nejaka dobra duse (predpokladam ze ne ty, heh) poradi zesik v podobny relaci, budu vdecnej a na par let uz vas zas asi nebudu otravovat
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    MACHALIK: za predpokladu ze rozumis hifi, tak asi neni
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    NOISEGATE: Jestli tady Deiksac prodává pěkný Infinity Qb za trojku a nějakej jinej kořeň chce za sovětskou Radiotehnicu s pomačkanejma reprákama pět prutů, tak to asi není moc téma k zamešlení, ne?
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DOCKINEZ: tak von to dycky stáhne ještě při osobním převzetí, ty radiotechniky pod 5000,- myslim
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NOISEGATE: mne prijdou jeho veci cenove znacne prepaleny.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    DEIKSAC: ten typek je desne vychvaloval. jak jinak.. mno, ma tam toho hafec, stavim se tam a neco poslechnu. problem je, ze si, vzhledem k my neznalosti v oboru, necham asi nakecat cokoli
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    NOISEGATE: kamos mel nejakej jinej model a spatny bedny to nebyly, zadny zazraky bych od toho taky necekal
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: chlapik tam toho ma hromadu koukam: http://www.angelicaaudio.cz/reprosoustavy-hifi/
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    nekdo zkusenost s bednama radiotechnika s90? uvažuju o nich na domaci poslech. dik
    Radiotehnika S-90, typ 35 AC-212 : Angelicaaudio 1990
    Radiotehnika S-90, typ 35 AC-212 : Angelicaaudio 1990
    http://www.angelicaaudio.cz/reprosoustavy-hifi/radiotehnika-s-90-typ-35-ac-212/
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    nemam, bohuzel. taky me zaujaly svoji eleganci
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Máš je i s tím origo stojanem? Je krásnej!
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    mam tu na prodej tyhle bedny
    Infinity Qb Speakers
    http://www.bobbyshred.com/infinity/Qb.html
    prelom 70/80 let, poctivy tripasmo s 10" basem a atyp vejskacem, dtevotriska, foliovana orechovym dekorem
    chtel bych za ne 3500
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    NATURALPLAST: Filmy a hudbu posílám z počítače přes wifi do tv, ale jak obraz, tak i zvuk (to co píšeš už je na mě jiný level a novou zvukovku fakt už nene:) Zůstanu u optiky. Netřeba už dál řešit, ještě jednou díky za info :)
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    jako nejlepsi reseni by bylo ze kdyz nekoukas primo na tv stanice a poustis si neco pres pc... tak posilat video signal do tv a audio zvlast rovnou do beden nejakou lepsi zvukovkou. ale to uz je asi co presne nechces resit... :)
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    DA prevodnik spis teda :)
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    LABORANTKA: jack urcite ne! tam uz je nakej predzesilovac a to je vzdycky peklo. no osobne si myslim ze bude lip hrat ten optickej, pac to resi ad prevodnik az v tech bednach...
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    NATURALPLAST: Telka audio výstup má. Hele a myslíš, že to bude poznatelný zvukový rozdíl, když to vyměním za současné připopjení s optikou? Propojením přes jacka teda nedělat.
    Sorry že tak furt otravuju, ale tak chci z toho vymáčknout jen to nejlepší :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    HERR_FLICK: Je fakt že jsem slyšel jen tu předchozí generaci, HS50M, ale ty mi přišly hrozný - strašně hrubý (a přitom ne moc detailní) vejšky a k tomu vůbec žádný basy.
    A jinak osmipalcový Rokity mi přišly víc v pohodě než pětipalce (nehrály tak krabicoidně a neměly tak hroznou bouli na středobasech), ale furt nevidim důvod proč to kupovat když je spousta lepších alternativ.
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    TEDDYBEDDY: ja myslel ze to nema prave audio out ta tv... jinak neni co resit... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam