• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    ASYD
    ASYD --- ---
    zdravim
    chci si poridit doma ke gramcum par aktivnich repraku --- nemam zvlast vysoke pozadavky, jedna se mi o obcasny poslech samotnych desek a lehci domaci mixaz... nehodlam poradat zadne party ;-)

    neporadili byste mi nejaky zakladni typ/znacka+model ktery bych mel pouzit jako benchmark? nechci do toho cpat uplnou dardu, ale zaroven v soucasnosti nevim s jakou cenou mam vubec pocitat

    po zbeznem minihledani na netu mi nasledujici nabidka prijde dobra, ale vyrobek samotny nemuzu zhodnotit : http://www.electronic-star.cz/Reproduktory-na-blizky-odposlech-Citronic-ST-6-aktivni-bi-_i55834.htm
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ELA: jeste v tyhle cenovy hladine je tohle
    Specifikace JBL On Beat Venue - Heureka.cz
    http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/jbl-on-beat-venue/specifikace/#section
    Kvalitu netusim, podivej se na nejaky zahranicni recenze
    MATT
    MATT --- ---
    ELA: zas "mobilni" a "dokovaci" mi prijde takovy protichudny. .. k tomu jeste BT.. mno.. ale kdo jinej nez ty, by mel vedet co chces...
    ELA
    ELA --- ---
    MATT: jo, vsechny znackovy veci jsou napaleny, nejen pro iLidi, to mi nesdelujes nic novyho:]...vybiram dokovaci stanici, protoze potrebuju neco mobilniho, tak se mi tohle reseni zdalo schudnejsi, nez bednicky a dalsi "blbosti" k tomu...ale dik za radu!
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    MATT: místo bodovky do koupelny :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ELA: rozhodne bych koukal na neco co ma BT, mimojine proto, ze iphone 4s uz je docela stary a tak do roka ho vymenite za novejsi (a ty uz maji jinej konektor, ale jasny, existuje adapter a tak)
    BLAF
    BLAF --- ---
    MATT: Nejlepsi uspora mista!
    MATT
    MATT --- ---
    co to toto jako ma byt?! ;))

    MOCREO 10W E27 LED Lamp + Wireless Bluetooth Audio Player Speaker Combo - Free Shipping - DealExtreme
    http://www.dx.com/p/mocreo-10w-e27-led-lamp-wireless-bluetooth-audio-player-speaker-combo-266153

    MATT
    MATT --- ---
    ELA: nemam prehled, ale tyhle veci pro iLidi jsou obecne napaleny. ale jestli trvas na docking station s tlacitkama, BT a podobnejma pi... tak se asi tomu nevyhnes. pokud bys netrvala na docking bayi, tak bych koupil nejakej BT receiver za 500-1000 a za zbytek bedynky, ktery imho budou lepsi nez ta vec. ale treba to hraje dobre ;)
    ELA
    ELA --- ---
    MATT: a co ti neprijde jako predrazenej kus plastu? Jak rikam, velmi rada si necham poradit! (cena kol 4 000, iPhone 4s)
    MATT
    MATT --- ---
    ELA: me to prijde jako predrazenej kus plastu. ;)
    ELA
    ELA --- ---
    No dobre, ale mel by nekdo nejaky zajimavy doporuceni nebo mam koupit ten Pioneer? dik
    MATT
    MATT --- ---
    treba si mysleli, ze ho tam chces dockovat ;))
    ELA
    ELA --- ---
    AKA_THE_A: Ten typ na telefonu mel znalosti asi tak jako ja! Kompletne zbytecnej telefonat.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    ELA: zelenáči maj naprosto otřesnou úroveň znalostí prodejců a podpory...
    ELA
    ELA --- ---
    MATT: Jinak v Alze mi rekli, ze ani jeden nejde propojit s pocitavem:)
    ELA
    ELA --- ---
    JAMES_DICK: Dulezitej detail, doma pouzivame 4s! Takze s touhle Bose stanici mam smulu! Diky
    ELA
    ELA --- ---
    MATT: Diky
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ELA: jinak jen pro info,kdybys nahodou nevedela, tak lighting konektor maj az iphony 5 a novejsi ;)
    MATT
    MATT --- ---
    ELA: bez BT nepujde prehravat bezdratove. ten bose ma normalni line in s 3.5mm jackem, kterej si muzes zapojit do ceho chces (pocitac, jinej prehravac, ..)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam