• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATTlow-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ...
    RUM
    RUM --- ---
    DOCKINEZ: hifi jako prase :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole :)

    Kvalitní hi-fi systém, sound systém. - Vsetín, prodám
    http://elektro.bazos.cz/inzerat/42538974/Kvalitni-hi-fi-system-sound-system.php
    _HABU_
    _HABU_ --- ---
    Ahoj tady! :) Jaký máte názor na Devialet Phantom?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    RUM: a jak to teda chceš zabarvovat? (btw máme taky ekvalizér, že? :P)
    Mně se jejich zvuk líbí :D
    RUM
    RUM --- ---
    ahoj lidi mám sluchátka AKG K240 MKII a docela by mě zajímalo, jestli by byl dobrej nápad si pořidit ještě druhá sluchátka, ale tentokrát trochu úžeji zaměřená na filmy a hry.... prostě aby nezněla tak surově a studiově. cenu bych nechal otevřenou, protože bych jenom rád znal váš názor, co je lepší na ten správnej požitek z akčních filmů, pokud si zase ale nechci stavět domácí kino
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    úplně nejlepčí :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To je jeden z nejlepších příspěvků, co jsem četl!
    NATURALPLAST
    NATURALPLAST --- ---
    ASYD: tak ja bych fakt u ty bedny zadnej bass ani nehladaj kdyz to hraje spodky nekde od 70 Hz kor u hip hopu kde to je postaveny na basech. jeste bych aspon zkusil dat bedny dal od zdi pac to ma vejfuk vzadu. jinak jeste za mensi lowe mas esi aktiv 5 a ty uz naky ty ,,bassy,, zahrajou + 2 nezavislej zesik a napajeni. ty eris 4,5 jsou uplne jiny bedny nez ersi 5, 8... ktery jsou mimochodem super
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD: tak me prvni dojmy (Presonus Eris 4.5)

    - bedny jsou pekne postavene, ovladani jednoduche --- cenim volume + on/off ovladani zepredu na aktivni bedne
    - prvni test jsem udelal na Gorillaz - Gorillaz LP (coz byla deska u ktere pretekl pohar me trpelivosti co se tyce "zvuku" meho predelseho reseni) ... zpocatku velke zklamani, predevsim u basu... ty mi prisli hodne zkreslene
    nakonec ale tenhle test skoncil spis tim, ze konstatuji ze tenhle vinyl neni vubec dobre namasterovan :-/
    - druhy test jsem dal na nejspis nejlepe namasterovane desce co mam Genesis - Selling England by the Pound ... tady naopak velka spokojenost ... prvni skladba Dancing with the Moonlit Knight u me stale posilila obavy o reprodukci basu... ale nakonec to spis bylo zvukem one skladby, protoze uz od druheho tracku dal to zvucilo jedna basen
    - nakonec mi to nedalo a rovnou jsem si zkusil par mixu ... vybiral jsem vicemene samy hip hop a do toho trochu psychedelie (future sound of london, howie b - folk) ... a zvucilo to dobre

    -vejsky mi prisly extra ciste... stredy a basy u tech si nejsem uplne jisty, asi tomu dam vic casu, ale zatim mi to jednoznacne dostacuje (a hlavne si konecne muzu zamixovat i doma)
    - dneska dam dalsi hranicni test na reprodukci basu
    tuhle https://www.youtube.com/watch?v=8uUyfFvpL9E kvuli tomu huceni na podkladu...je to hodne silny zdroj, kor na tom remastrovanem vinylu
    a pak zkusim nake poradne beaty (nejspis https://www.youtube.com/watch?v=MaU5qkQJ1e4 )
    TYGR
    TYGR --- ---
    diky vsem za rady jak zapojit ty moje bedny VK E1004A
    koupil jsem bananky, 3 metry dvojlinky, a zapojit to do sve stare veze

    ty bedny hrajou sice hur nez originalni bedny od te 10 let stare veze, ale zvladl jsem to!
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    jestli nems moc tenk dratky ...
    JAEN
    JAEN --- ---
    DOCKINEZ: zkusim je tedy strihnout znova a udelat delsi, ted je to tak na 10 mm... kdyz to nevyjde, tak te asi zkusime pozvat na veceri:) diky
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    JAEN: hm, na jednom zesiku mam ty samy terminaly a prijde mi to jako relativne rozumnej system. "Fousy" odizoluju vzdycky tak na 15 mm a trochu je pred zastrcenim zkroutim, aby se jednotlive vodice necuchaly, pak neni problem. Co na tom je za piplacku?
    JAEN
    JAEN --- ---
    DOCKINEZ: dekuju, no to prave za normalnich okolnosti jde, akurat ze je s tim piplacka, aby se ten kontakt chytil. Ted po poslednim stehovani jsem se s tim uz dvakrat trapila a ani ťuk:/
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    JAEN: pokud mas uprostred tyhle mrchy, tak je to snadny. Konce kabelu odizolujes, mrchy nastavis do pozice "insert", tj. nasikmo. Pak vzdycky vodic zastrcis do diry a mrchu otocis do pozice lock, cimz se vodic skripne a drzi. Postup opakujes pro ostatni kabely.
    JAEN
    JAEN --- ---
    Hola, poradite prosim nejaky tip, jak inteligentne propojit zesilovac s bednama pomoci bezkonektorovych medenych audiokablu, je-li na receiveru toto http://s1.hubimg.com/u/8467986_f260.jpg (prstredni obrazek). Uz jsem to delala asi ctyrikrat, vzdycky je to piplacka na pul hodiny a ted se mi to nejak nedari. Nedaji se na to nasadit nejake konektory? A mimochodem, muze spatne spojeni souviset se tim, ze receiver pri vyssich hlasitostech vypadava (=vypne se)? Moc dekuju...
    BLAF
    BLAF --- ---
    TYGR: Ad 3) - daly :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Pripoustim ze v tyhle cenovy kategorii se asi muze dit cokoli + cilovka- mene nenarocni konzumenti bez vlastni zazite referencni zkusenosti z velkyho hifi= spokojenost. Vlastne proc ne.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    beddy - tvoje analogie je sexy, ale v tomhle pripde ty kola odpovidaj tak maximalne kabelum
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TEDDYBEDDY: buďto jsi žádný monitory v týhle cenovce neslyšel nebo jsi hluchej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam